Rüya Tabirleri / su rüyaları / Rüyada zevk suyu görmek

Rüyada zevk suyu görmek

Rüyada zevk suyu görmek kişinin arkadaşlarından gelecek bir belaya, eşine değerli hediyeler alacağına, kendisini çok zor durumlar içinde bulacağına, övgü dolu sözler duyacağına, hayat içinde çok saygın bir konuma geleceğine, kendisini yoran ve üzen durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulup hayırlı kazançlar elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada zevk suyu gördüyseniz

  • Ama, kurdukları mantıktaki yanlışı görecek olan sizsiniz.
  • Elinize para geçebilir ya da para çıkışı olabilir.

Rüyada kadının zevk suyunu görmek uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, maddi ve manevi olarak gücünü kaybedeceğine, dileklerin ve duaların kabul olacağına ve hayallerin gerçeğe döneceğine, büyük parasal bir kazanca sahip olacağına tabir olunur.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada zevk suyunun akması çıkılan yolculukların şans getireceğine, aile hayatında büyük mutluluklar yaşanacağına, yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine alamet etmektedir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada zevk suyu gelmesi çok büyük bir mutluluğa ereceğine, gayrimenkul işiyle ilgili bir ortaklık kurulacağına, çok sevilen birisinden çok kötü bir haber alınacağına, iş hayatında yaşadığı duraklamanın sona ereceğine, kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına yorumlanır.

Rüyada zevk suyu gelmesi görmek hayatında meydana gelecek güzel gelişmeler sayesinde huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine, çıkacağı bir yolculuktan iyi anlaşmalar yaparak döneceğine ve ailesine maddi anlamda katkı yapacağına, üzgün ve hasta olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada vajinadan zevk suyu gelmesi kızına daima sahip çıkacağına, zorlukların ve tartışmaların aşılacağına, şifa ve moral bulacağına, sıkıntılı olduğu bir durumda rüya sahibinin sevinçten havalara uçmasına vesile olacak bir haber alacağına, büyük maddi bir kazanca sahip olunacağına alamet ettiği söylenir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments