Rüya Tabirleri / kan rüyaları / Rüyada yüzden kan aktığını görmek

Rüyada yüzden kan aktığını görmek

Rüyada yüzden kan aktığını görmek yeni bir sayfa açacağına, her zaman çok mutlu olacağına ve rahat edeceğine, de işiyle büyük sükse ve ün yapacağına, adım adım başarıya ulaşılacağına, rızkının sonsuz olacağına, çocuk sahibi olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada yüzden kan aktığını gördüyseniz

  • Sevdiğiniz kadar sevildiğinize inanmıyorsunuz.
  • Sosyal hayatınızda karşılaştığınız insanlara karşı daha sıcak davranın.

Rüyada kan akan dere görmek işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına, üst mevkilere terfi edilmek gibi bir onura nail olunacağına, onlar tarafından yüceltileceğine, uzakta yaşayan bir akrabadan kötü bir haber alınacağına tabir olunur.

Rüyada kan akan nehir görüldüyse ticaretten yana hayal kırıklığı yaşayacağına, işlerin çok yakın bir zaman içinde çözüme kavuşmasına yardım edeceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada kan akan su görülmesi binbir güçlükle elde ettiği zenginliği kaybedeceğine, hiçbir bedduanın ve musibetin kendisine isabet etmeyeceğine, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına, yakın zaman içinde çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, hayırlı bir kişi ile bir birliktelik yaşanacağına, kısa süre önce yaşadığı güzel bir olayın daha sonra sıkıntıya yaratacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada başkasından kan aktığını görüldüyse karşılaştığı bazı ayak oyunları yüzünden yakın bir zaman içinde işsiz kalacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine, mülk sahibi olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada siyah kan aktığını görüldüyse umut beslediği ve medet umduğu yerlerden de zarar göreceğine, kötü günler için daima kenarda para tutacağına, zarara uğrayacağına ve varlığının azalacağına rivayet etmektedir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments