Rüya Tabirleri / kaya rüyaları / Rüyada yuvarlanan kaya görmek

Rüyada yuvarlanan kaya görmek

Rüyada yuvarlanan kaya görmek sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına, yapılacak olan bir ortaklığın büyük bir ün getireceğine, bir bebek sahibi olacağına, borçlarının boyunu aşması nedeniyle alacaklarının kapısından ayrılmaz olacağına, sevindirici haberler alınacağına, yaptığı işlerden bereket göremeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yuvarlanan kaya gördüyseniz

  • Sevdiğiniz kişilerle birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz.
  • İlgilendiğiniz kimse hakkında size nakledilen şeyleri ya da o insanla ilgili yapılan yorumları basit bir kıskançlık yüzünden yapılıyor zannetmeyin.

Rüyada dağdan yuvarlanan kaya görülmesi özellikle geleceği konusunda maddi yönden tutumlu şekilde hareket etmekle kendisini ve sevdiklerinin hayatını riske atmayacağına, daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına, kardeşlerden birinin sağlık sorunlarıyla boğuşacağına, aile hayatı ile ilgili bazı musibetlerle karşılaşacağına, kafasına koyduğuna ulaşacağına, büyük bir ortaklığa girileceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments