Rüya Tabirleri / tepsi rüyaları / Rüyada yuvarlak tepsi görmek

Rüyada yuvarlak tepsi görmek

Rüyada yuvarlak tepsi görmek maddi açıdan rahat edileceğine, kimseye minnet etmeden kendi alınteri ile büyük kazanç elde edeceğine, saygın bir hayat yaşayacağına, kudretinin yerine geleceğine, düşman hususunda keder ve üzüntüye, ancak eldeki bazı şeyleri kaybettikten ya da onlardan kısa bir süre ayrı kaldıktan sonra kıymetinin anlaşılacağına işarettir.

Rüyada yuvarlak tepsi gördüyseniz

  • Moral açısından da oldukça yüksek görünüyorsunuz.
  • Uzun süredir rahatsız edici olan bir durumu yönetme biçiminiz eleştirilere maruz kalabilir.

Rüyada büyük yuvarlak tepsi görüldüyse gözyaşını silmesine ve elinin de darlıktan kurtulmasına vesile olacağına, çok büyük üzüntüler ve sıkıntılar yaşanacağına, çok mutlu olacağı günler geçireceğine, zenginlik sahibi olunacağına ve zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, sevincinin üzüntüye döneceğine, üzüntüsünün ve ağırlığının da kaybolup gideceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayşe

Rüyada küs olduğum gelinim yanıma oturdu dönen binadan boş bir tepsi uçarak önümüze düştü