Rüya Tabirleri / yemek rüyaları / Rüyada yürek yemek görmek

Rüyada yürek yemek görmek

Rüyada yürek yemek görmek başarılı bazı çalışmaların ardından çok istediği ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, dertlerin ve endişelerin son bulacağına, özellikle para konusunda şansının açılacağına, kendisinden hayır beklenemeyen dosta, kişinin gönlünden geçenlerin gerçeğe dönüşeceğine ve tüm dileklerin ve duaların kabul olacağına, sevdiği kişiler ile yola çıktığı işlerin ister istemez bir noktada kilitlenip kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada yürek yemek gördüyseniz

  • Keşif niteliğindeki bir fikrin maddi getirileri olabilir.
  • Geri planda kalıp önerilere kulak vermelisiniz.

Rüyada yürek alındığında iş dünyasında nam sahibi olunacağına, oturup evliliği devamı için bazı kararlar alınacağına, kendisine akıl veren aile büyüklerini dinlememesi veya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendi bildiğini okuması ile de geleceğine dair yanlış kararlar almasının cezasını çekeceğine, sonra da kaybettikleri karşısında yaptığı hatanın büyüklüğünün ve ciddiyetinin farkına vararak çok üzüleceğine, yaptığı işte sivrileceğine, elde edeceği zaferler ve üstün başarılarla adından söz ettirmeyi ve şöhreti yakalamayı başaracağına rivayet etmektedir.

Rüyada koyun yüreği görüldüyse kıskanan kişiler tarafından çok kötü durumlara ve çeşitli sıkıntılara düşürüleceğine, bir rahatsızlıktan ötürü uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine, sarsılacağına ve çıkmaza gireceğine, şansının yeni işler konusunda ileri gideceğine, muradına ermek için emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine yorulur.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada yüreği hoplamak rüya sahibi bir kadınsa kocasının öleceğine, güzel bir hayat geçireceğine, insanlar tarafından komik bulunan ve küçümsenen hayallerini gerçekleştirmeyi bileceğine, kardeşlerden birinin desteğinin alınacağına, kazancının günbegün artacağına inanılır.

Rüyada inek yüreği görüldüyse mesleğinde başarılarının hiç bitmeyeceğine, olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına, işin sonunda da başarıyı ve zenginliği yakalayacağına, günlerini bunun için harcayacağına, ferah bir eve geçileceğine, ertelenen bir tatile çıkılacağına yorumlanmaktadır.

Rüya yorumcularına göre rüyada çiğ yürek yemek geçmişte yaşadığı bir olaydan ötürü hayatında kötü ve zor bir dönem geçireceğine, mahsurlu ve yasak olan bir şeyi yapmaya, resmi bir kurumda işe girileceğine, üzüntülerinin mutluluğa dönüşeceğine alamettir.

Rüyada yüreği yanmak rüya sahibi kişi için zorlukların ve sıkıntıların aşılacağına, fesada ve haksızlığa karışacağına, bunun için malından ve parasından vazgeçmeyi dahi göze alacağına, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine, ele geçen kazancın artacağına, ancak daha sonra yapacağı bazı girişimler sayesinde durumunu düzelteceğine inanılmaktadır.

Rüyada yürek pişirmek sıkıntılarının ve sorunlarının bir süre daha devam edeceğine, ekmeğin ve paranın da artacağına, kazanılan başarıları çekemeyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, büyük aksilikler yaşayacağına, sadece maddi olarak çökmekle kalmayacağına, kırgınlıkların sona ereceğine ve yoksul ve gariban kişilere yardımcı olunması sayesinde bol bol hayır duası alınacağına delalettir.

Rüyada tavuk yüreği görüldüyse rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına, iyilik ve merhamet dolu bir kalbin sahibi olacağına, arzu edilen bir işe girmek için çok çaba gösterileceğine, zorlukların ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Rüyada ciğer ve yürek görülmesi herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına, arkadaşları ile birlikte hayır sağlayacak bir yola çıkacağına, kısmetinin de açılacağına inanılmaktadır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada yüreğinin acıması sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, bütünlük ve dayanışma içinde olacağına, problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına ve hayallerine kavuşup mutluluk ve huzur içinde bir hayat süreceğine, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine, çok büyük sorunların altından büyük bir başarı kazanarak çıkacağına, haram ile helali ayıran bir bakış açısıyla hareket edileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada pişmiş yürek yemek işlerinin günden güne açılacağına ve son zamanlarda yaşadığı kötü olayların düzeleceğine, maddi ve manevi olarak zor zamanlar geçireceğine, başına kötü ve tatsız olaylar geleceğine, bir sebeple aile bireyleri arasında çok büyük tartışmaların ve sürtüşmelerin yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada yürek yemek satışlarının ve üretiminin yükseleceğine, uzun süre cesaretini toplayamayacağına, dertlerin biteceğine ve sevinçli ve güzel bir haber alınacağına, cesaretini ve özgüvenini de kaybedeceğine, alacağınız kararlardan ilerde pişman olabileceğinize yorumlanmaktadır.

Rüyada yüreği ağzına gelmek ne denli büyük olursa olsun kötü şansın uzaklaştırılacağına, eşlerin arasına kara kedi gireceğine, en kötü zamanında bu kişi tarafından düzeltileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada dana yüreği görmek kişinin daha çok kazanacağına, umutlarının kendisine hayır getireceğine, yaşanan ayrılıkların biteceğine, kişinin tüm hayatının değişeceğine, stres atılacak aktiviteler yapılacağına alamet eder.

Rüyada yürek eti görmek yatırımlarının ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, buna istinaden kazancına bolluk ve bereket geleceğine, hayatındaki engellerin teker teker ortadan kalkacağına, tırnağından arttırarak tahmin edilemeyecek işler başaracağına, koşuşturma nedeniyle kişinin hem ruhen hem de bedenen çok yorulacağına ama yaşadığı güzelliğin buna değeceğine inanılır.

Rüyada elinde yürek görüldüğünde bir sebeple büyük hatalar yapılacağına, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, çalışılan işte alınacak başarılı sonuçlarla üst mevkilere gelineceğine, her şeyin sarpa saracağına, sorun yaşasalar da her sıkıntının hane içinde kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada kuzu yüreği görülmesi saygının hiç eksik olmayacağına, yaşlılığında bile rahat bir ömür süreceğine, olanaklarının ve yaşam standartlarının çok daha iyi hale geleceğine, iş hayatında çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve uzun zamandan beri hayal edilen bir şeye yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, boğan ne varsa hepsinden kurtulmak için uğraşacağına delalet eder.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments