Rüya Tabirleri / yelek rüyaları / Rüyada yün yelek görmek

Rüyada yün yelek görmek

Rüyada yün yelek görmek başarılı olunacak bir duruma gelineceğine, yaşadığı stres ve sinirden sonra çok kısa zamanda hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına, mutluluğunun ve iyi halinin de bozulacağına, darlık içine düşeceğine ve zor günler yaşayacağına, sorumluluklarını önemseyerek ve çok çalışarak hayatını geçireceğine, işlerinin kısa bir zaman içinde düzene gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada yün yelek gördüyseniz

  • Belli bir konuda ilerleme cesareti toplamaya çalışırken elinize geçen fırsatı kaçırabilirsiniz.
  • Kimseyi değiştiremezsiniz, insanları oldukları gibi kabul etmeniz durumundaysa, ilişkilerinizi kuvvetlendirebilir veya farklı şeyler deneyerek ilişkilerinizi canlandırabilirsiniz.

Rüyada yün yelek alındığında ağız tadının ve sağlığının da bozulacağına, gönül kapılarının açılacağına, sağlıklı bir ömür süreceğine, yaşanan üzüntülü günlerin biteceğine, moral ve sermaye kaybedeceğine, sorunların yakın zaman içinde son bulacağına rivayet eder.

Rüyada yün yelek giymek bunun sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine ancak dikkat edilmezse yeni ve daha büyük sorunlarla uğraşmak zorunda kalınacağına, sorunların teker teker çözüme kavuşturulacağına, yakın bir arkadaşla ters düşüleceğine, kişiyi yanlış bilgilendirecek olması yüzünden durup dururken pek çok düşman sahibi olunacağına, yapılan işte çalışanlardan birinin hatası yüzünden büyük bir parasal kayba uğranacağına ve sevilen bir kişinin yardım çağrısına içinde bulunulan kötü durumdan ötürü olumlu cevap verilemeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yün yelek örmek rüya sahibi kişi için onları hoşnut edecek bir evlat olarak vazifelerini her daim tam olarak yerine getireceğine, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, hayatının daha konforlu ve lüks duruma geleceğine, çok güzel ve rahat bir hayata adım atılacağına, kendisi için hayırlı ve uğurlu olacak adımlar atacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments