Rüya Tabirleri / çocuk rüyaları / Rüyada yüksekten düşen çocuğu görmek

Rüyada yüksekten düşen çocuğu görmek

Rüyada yüksekten düşen çocuğu görmek işlerin sürekli artacağına, canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına ve kendisini büyük uğraşlarla ve uzun zaman çalışarak kurduğu işe vereceğine, eline geçen iş fırsatlarını çok daha rahat bir şekilde değerlendireceğine, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, çok büyük kazançlar sağlayacağına ve bu durumların aile yaşantısına da çok etki edip aile bireylerini de mutlu edeceğine, çok büyük kazançlar elde ettikten sonra uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile evlenerek bir bebek sahibi olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yüksekten düşen çocuğu gördüyseniz

  • İşlerinize karışan kişiler kafanızı da karıştırabilirler.
  • Aşırılıklar kötü sonuçlar doğurabilir.

Rüya tabirlerine göre rüyada yüksekten düşen çocuğu kurtarmak bir anda ortaya çıkan bir aksilik yüzünden büyük bir istekle peşinden koştuğu bir işin  bir türlü gerçekleşmeyeceğine ve üzüntü duyacağına, ruhsal açıdan kötü bir duruma düşüleceğine, kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine, kalbine dolan huzurla etrafındaki insanlara da huzur dağıtacağına ve çok hayırlı işlere gireceğine, işlerinin bozulacağına ve hayatının ters yönde ilerleyeceğine işarettir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada yüksekten düşen çocuğu tutmak hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine ve arkadaşlar arasında sevilen bir kişi olunacağına, aile hayatındaki muhabbetin artacağına, garanti olacak işe ve ekmeğe kavuşacağına, onlara umut bağlayacağına fakat işlerinin istediği yönde ilerleme göstermeyeceğine, tüm aksiliklerin üst üste geleceğine, kötü bir kişi yüzünden zarara uğranacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments