Rüya Tabirleri / bayrak rüyaları / Rüyada yüksekte bayrak görmek

Rüyada yüksekte bayrak görmek

Rüyada yüksekte bayrak görmek kısa süre içinde evlat sahibi olacağına, sosyal hayat içinde tanışılan bir kişinin oyununa gelineceğine, hayatın tadına varacağına, sorunların ortadan kalkacağına, kazancının hiç azalmayacağına, gerek maddi gerek manevi bütün zararlarını karşılayacağına ve birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat sürmek için ne gerekiyorsa yerine getireceğine delalettir.

Rüyada yüksekte bayrak gördüyseniz

  • Bazı konulara çözüm ararken fikirler ardı ardına gelebilir.
  • Tam tersi, olayları daha da olumsuz hale getirebilir.

Rüyada yükseğe bayrak asmak rüyayı gören kişi için herhangi bir şekilde sıkıntılı bir durumla karşılaşmayacağına, ele geçen kazancın yetersiz kalacağına, mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına, insanlar arasında büyük itibar kazanacağına, daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına, çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine ve rahat bir hayata sahip olunacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments