Rüya Tabirleri / aşağı rüyaları / Rüyada yüksek yerden aşağıya uçmak

Rüyada yüksek yerden aşağıya uçmak

Rüyada yüksek yerden aşağıya uçmak daha iyi yaşantıya ve geçime kavuşacağına, sevilerek yapılan bir hobinin iş haline getirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, garanti ve sürekli olacak başarı ve kazanç elde edeceğine, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, işlerin büyük bir açmaza gireceğine, kazandığı paralar ile çeşitli yatırımlar gerçekleştireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada yüksek yerden aşağıya uçmak gördüyseniz

  • Maddi durumunuzda değişiklikler söz konusu olabilir.
  • Kalabalık içinde son derece ölçülü olmanız gerekiyor.

Rüyada yüksek yerden aşağı atlamak rüya sahibi kişi için kişinin karşısına pozitif etkiler yaratacak fırsatlar çıkacağına, dünya hayatından yana da razı geleceğine, geçiminin daha kolay hale geleceğine, sorunlu ve sıkıntılı bir şekilde ilerleyen bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, daima önüne bakacağına, geleceğinin de çok parlak olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yüksek yerden aşağı bakmak kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına, sıkıntıların ve dertlerin artacağına, mutluluk dolu haberler alacağına, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına, yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına ve çok zor zamanlar geçirdikten sonra düze çıkılacağına ve kazanç elde edileceğine yorumlanmaktadır.

Rüya tabircilerine göre rüyada yüksek yerden aşağı düşmek yeni yatırımlar yapacağına, yakın bir zaman içinde rüya sahibinin başının sıkışmasına sebep olacağına, bir sebeple yeni bir yola başvurulacağına, varlık ve huzur sahibi olunacağına, kişinin bugüne değin sürdürdüğü tutumunu değiştirip hayatını mevcut koşullara uygun hale getirmek için uğraşacağına, ikili ilişkilerde pürüzler çıkacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada yüksek yerden aşağı inmek çok kötü durumlara düşüleceğine, böylelikle ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına, uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına bundan sonra da bir daha araya mesafelerin girmeyeceğine, işlerinin birer birer yoluna girmeye başlayacağına, sevdiği kişiyle de arasının soğuyacağına, eldeki mal ve mülkün kısa sürede büyük kayba uğrayacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments