Rüya Tabirleri / aşağı rüyaları / Rüyada yüksek binadan aşağı inmek

Rüyada yüksek binadan aşağı inmek

Rüyada yüksek binadan aşağı inmek girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, iş yerinde çok iyi yerlere geleceğine, hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, kabuslarla dolu geceler geçireceğine, çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına ve hayal edilen herşeye kavuşacak bir duruma geleceğine, maddi olarak çok daha rahat edilecek ve yardıma muhtaç insanları yardım isteklerine karşılık verilecek bir döneme girileceğine işarettir.

Rüyada yüksek binadan aşağı inmek gördüyseniz

  • Uzlaşmaya açık olmanız sizi daha olumlu bir yola sokabilir.
  • Kopuşlar söz konusu olursa, ani hareket etmek yerine olayları detaylandırmayı tercih edebilirsiniz.

Rüya tabircilerine göre rüyada yüksek binadan aşağı düşmek girdiği bazı projelerde hakkının yeneceğine, kurulu düzenin bozulacağına, kötü günleri arkasında bırakacağına, böylece içinde kalan ve kendisini yıpratmasına neden olan şeyleri anlatarak rahata ereceğine, rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine ve kararsız kalınması sebebiyle mal varlığının bir kısmının elden çıkarılacağına, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada yüksek binadan aşağı bakmak önemli bir şahsiyet olacağına, her geçen gün daha ünlü olunacağına ve çalışmalarla birlikte çok iyi bir noktaya gelineceğine, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına, her birine ayrı ayrı teşekkür edeceğine, borçları olanların maddi olarak ellerinin genişleyeceği ve tüm para sıkıntılarının sona ereceğine, geleceğinin de umut vadedeceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments