Rüya Tabirleri / kenar rüyaları / Rüyada yol kenarında mezar görmek

Rüyada yol kenarında mezar görmek

Rüyada yol kenarında mezar görmek onlardan yana hayır ve itibar göreceğine, uzun zamandan beri sevdiği ancak bunu bir türlü söyleyemediği kişiye kalbini açacağına, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine, her türlü başarıyı elde edeceğine, kırgınların ve küskünlerin bir araya geleceğine, uğursuz kişiler ve olaylarla karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada yol kenarında mezar gördüyseniz

  • Karşılanabilir talepleriniz destek bulabilir.
  • Kırıcı olmaya eğilimlisiniz.

Rüyada su kenarında mezar görüldüyse yapılan hataların çok zarar getireceğine, hiç beklemediği sıkıntılar yaşayacağına, girilen her işte aynı açmazla karşılaşılacağına, kötü günler yaşayacağına, sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına delalet etmektedir.

Rüyada dere kenarında mezar görülmesi sağlık içinde yaşanacağına, ters giden bir durumla karşılaşılacağına, kazanılan başarılar sayesinde insanların dikkatinin çekileceğine, bir sebeple rüya sahibinin tekin olmayan kişiler ile sorun yaşayacağına ve bu sorun yüzünden aradaki bağların epey bir gerileceğine, neredeyse işten güçten el etek çekileceğine ve uzunca bir süre boyunca herhangi bir mutluluk haberi alınmayacağına, güzel huylarının değişeceğine delalet eder.

Rüyada uçurum kenarında mezar görüldüyse verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, daha çok saygı ve destek göreceğine ve el üstünde tutulacağına, gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine, şansın ve kısmetin açılacağına, hayatının bereketli ve verimli olacağına, yeni mallara kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada deniz kenarında mezar görülmesi çalışkanlığı neticesinde kariyerini yükselteceğine, gönül işlerinden yana hep şanslı olacağı gibi son kararını da isabetli vereceğine ve kendisi için doğru kişiyi bulacağına, elde bulunan imkânların değerlendirilmesi sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, bir sebeple çok üzüleceğine, yeni bir işle ilgili bir sorun çıkacağına, hayallerin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments