Rüya Tabirleri / kulak rüyaları / Rüyada yılanın kulak ısırması

Rüyada yılanın kulak ısırması

Rüyada yılanın kulak ısırması elinde bulunan imkânlar sayesinde büyük paralar kazanacağına, çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine, bir sebeple hem öz güven eksikliği yaşanacağına, rahatsızlık duyulan konuların tatlıya bağlanacağına, sevilen bazı kişilere yaşadıkları sıkıntılardan dolayı maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına, darda kalmışların ferahlığa çıkacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yılanın kulak ısırması gördüyseniz

  • Gelecek vaat eden bir kişi nedeniyle hesabı ödemeye kalkarsanız, geçmişte temelsiz veya boş konuşan diğerlerini hatırlayın.
  • Sosyalleşmeniz ilginç bağlantılar kurmanızı sağlayabilir.

Rüyada yılanın kulağa girmesi yaşanan para sıkıntılarının son bulacağına, moral ve motivasyon açısından çok iyi bir hale gelineceğine, fakir fukaranın karnının doyurulacağına, açık renkli yılanlar ise karşınızdakini fazla etkilemeyeceğine, el atılan işlerden başarı ve büyük bir şöhretle çıkılacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments