Rüya Tabirleri / kafa rüyaları / Rüyada yılanın kafasını taşla ezmek

Rüyada yılanın kafasını taşla ezmek

Rüyada yılanın kafasını taşla ezmek kişinin evliliğinde mutluluğun daim olacağına, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına, hayatının hep aynı düzende devam edeceğine, ancak zararın daha büyümemesi ve yeni bir sorunla karşılaşmamak için çok büyük önlemler alacağına, büyük ve zor çalışmaları daha kolay bir şekilde bitireceğine, ancak akrabalarından birinin destek vermesi sayesinde çok iyi bir hal alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yılanın kafasını taşla ezmek gördüyseniz

  • Fizik planda henüz birşey gerçekleşmemesine rağmen olaylar çok ümit verici olabilirler.
  • Hayatınızı geliştirmenizi sağlayacak değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada yılanın kafasına taş atmak rüya sahibi kişi için itibarın ve makamın yükseleceğine, üzerinden büyük bir yükün kalkmış olacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına, ele geçen fırsatların kazanç getirecek bir şekilde kullanılacağına, her türlü zorluğu aşmaya ve her türlü acıya katlanmaya gücü olacağına, gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments