Rüya Tabirleri / bel rüyaları / Rüyada yılanın beline sarılması görmek

Rüyada yılanın beline sarılması görmek

Rüyada yılanın beline sarılması görmek kazançtan yana kara geçeceğine, ortaya çıkan sıkıntılardan kurtulacağına, ticari yönden atılacak adımların hayırlı olacağına, mektepli biri olmanın ayrıcalıkları ve kendini geliştirmesi sayesinde arzu ettiği işlerde çalışabileceğine, çok hayır duası alacağına, maddi açıdan pek getirisi olmayacağına yorumlanır.

Rüyada yılanın beline sarılması gördüyseniz

  • Normalde şikayet ettiğiniz düzenlemelere tutunmanız, çözümden çok sorun yaratabilir.
  • Yaratıcı fikirleriniz artıyor.

Rüya tabircilerine göre rüyada yeşil yılanın beline dolanması toplum içindeki saygınlığının artacağına, uzun bir zaman boyunca üzüntü duyulacağına, neşesini hiç kaybetmeyeceğine, yardım çağrısında bulunan kişilere cevap verileceğine ve bol bol dua alınacağına, eline büyük fırsatlar geçeceğine, borcunun da hafifleyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabircilerine göre rüyada yılanın beline sarılması iş hayatında neredeyse iflasın eşiğine geleceğine, eğer hayırlı bir şey değilse sıkıntı çekeceğine, başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına, çok saygın bir kişi olarak yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, çok endişeli ve çok üzüntülü durumlardan kurtulmak ve iş hayatından feraha çıkmak için çok büyük çabalar göstereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yılanın belini kırmak eşine değerli hediyeler alacağına ve onu mutlu etmek için her türlü fedakarlığı göstereceğine, çalışma hayatıyla ilgili çok büyük bir sorumluluk almak zorunda kalınacağına, hayatında yeni bir döneme başlayacağına, mal ve mülk konusunda çok büyük birikim yapacağına ve güzel günler göreceğine, tek başına elde ettiği bu zaferin de doyasıya keyfini yaşayacağına, eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine yorulmaktadır.

Rüyada yılan beline dolanması eğitim hayat ile ilgili olarak bazı adımlar atılacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde insanların dikkatini çekeceğine, hem zafer ve mutluluk hem de kazanç elde edeceğine, ele geçen kazancın günden güne azalacağına, tüm sıkıntıların bir anda başgöstereceğine ve çok üzücü ve neredeyse yıkım denebilecek olaylar ile karşılaşılacağına, aydınlık geçen bir dönemin sıkıntıyla sona ereceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Eslem

Ruyada bi yilanin 3 aylik kizimi sardigini goruyordum bu ne anlama gelir