Rüya Tabirleri / satın rüyaları / Rüyada yılan satın almak

Rüyada yılan satın almak

Rüyada yılan satın almak gerek görürse insanların içine fitne sokacağına, maddi zararın büyük olacağına, işin sonunda da başarıyı ve zenginliği yakalayacağına, kazancın gittikçe azalacağına, istediği her şeyi fazlasıyla elde edeceğine, stres nedeniyle uzun zamandan beri yaşanan bir sağlık sorununun tedavisi için bir hekime başvurulacağına inanılır.

Rüyada yılan satın almak gördüyseniz

  • Adil olunması gerekiyor.
  • Tatil sürecinde, işle ilgili konuları zekice ele almalısınız.

Rüyada siyah yılan satın alınması bayram tadında bir ömür geçireceğine, eline para geçeceğine ve geçen parayı da hayır işlerinde kullanacağına, ortaya çıkan sorunların üstesinden geleceğine, yardım isteyen kişilere maddi ve manevi olarak her türlü yardımın yapılacağına, verdiği yaşam mücadelesinin yorulmasına ve çabalamasına değeceğine bu sayede güzel günler yaşayacağına, el atılan işlerde büyük adımlar atılacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments