Rüya Tabirleri / diş rüyaları / Rüyada yılan dişi görmek

Rüyada yılan dişi görmek

Spread the love

Rüyada yılan dişi görmek adım atılan bir yolda büyük bir ilerleme kaydedileceğine, iş konusunda da beklentilerin gerçekleşmeyeceğine, akrabayla araya mesafe konulacağına, rahat bir hayata başlayacağına, sorunları hızlı bir şekilde ortadan kaldıracağına, onu kendisinden daha çok seveceğine işaret etmektedir.

Rüyada yılan dişi gördüyseniz

  • Bir çok şeyi önceden tahmin edebilir, karşınızdaki kimselerin duygularını hissedebilirsiniz.
  • Gereken şekilde atağa geçerseniz dar boğazları kolayca geçebilirsiniz.

Rüyada yılan dişi kırmak onlara uyarak ve inanarak çok zorda kalacağına, zor durumlara düşeceğine, girdiği bir ortaklıktan büyük kayıplar ile çıkacağına, rüya sahibinin sürpriz olaylarla karşılaşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kara yılanın dişini görüldüğünde rakiplerin geride bırakılacağına, umutlarının bitmesine sebep olacağına ve kişinin bunalıma düşeceğine, kimseden destek almadan başarı elde edeceğine, güzel başlayan işlerin kötü bir şekilde ilerleyeceğine işaret eder.

Rüyada yılan dişi çekmek eşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceği ve çok zor günler geçireceği bir döneme gireceğine, aksiliklerle dolu bir döneme girileceğine, özellikle kendisine kalan mirasla ilgili sorunlar yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada beyaz yılan dişi görmek eline geçen fırsatları bir türlü değerlendiremeyeceğine, işlerinin kendisini çekemeyen kişiler tarafından baltalanacağına, çok zor durumlara düşeceğine, çok üzüntü duyulacağına, iş hayatında yapılan bir işten büyük bir zarar görüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeşil yılan dişi görüldüyse sevilen bazı kişilerle bir ortaklık kurulacağına, sevdiği tarafından hayal kırıklığı yaşanacağına, ailesini de kötülüklerden uzak tutacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yılan dişi sökmek rüya sahibi kişi için başarılı işler sayesinde rüya sahibinin her zaman daha çok ve daha az zahmet çekerek kazanacağına, zor işlerin altından kalkacağına ve çok uzun bir zamandan beri istediği mevkilere yakın bir zaman içinde geleceğine, ömür boyu devam edeceğine, sorunların son bulacağına, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine işaret etmektedir.

2 yorumlar

  1. Ruyamda siyah bir yılanın beni sokmaya çalışırken dilinin bir kısmını kopardigimi gordum.gakat ona ragmen benim elime dişlerinin bir kısmını batırdı. Kacmak istedim ama ayaklarım bağlıymış gıbı hiçbir yere kıpırdayamadım.cevap yazarsaniz sevinirim

    • Değerli Ziyaretçim,
      Bu rüya yola, uğura ve girişimlere tabir olunur. Rüya tabirine göre işlerinin yoluna gireceğine ve yeni kısmetlerinin olacağına; hayatın karşısına uğur getirecek olan kişileri çıkaracağına; ev veya arsa almak için girişimlerde bulunulacağına delalettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.