Rüya Tabirleri / dil rüyaları / Rüyada yılan dili görmek

Rüyada yılan dili görmek

Rüyada yılan dili görmek sevdiklerinin hayatlarındaki olumlu gelişmelere tanıklık edileceğine, hane halkının verilen kararları destekleyeceğine, çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına, sağlığının yakın zaman içinde bağışıklığının düşmesi sonucu bozulacağına, hayattan aldığı zevkin ve keyfin de artmasına vesile olacağına, gösterilecek sabır ve azimle kazanılan paranın bazı sorunlar yüzünden kısa süre içinde harcanacağına yorulmaktadır.

Rüyada yılan dili gördüyseniz

  • Düşüncelerinizden bahsetmeden önce yol planınızı netleştirmeniz gerekiyor.
  • İş konusunda bir gecikme ya da aksaklık olabilir, bir sorununuzu zamana bırakmalısınız.

Rüyada yılanın dilini çıkardığını görüldüğünde herkes tarafından kıskanılan çalışmalara imza atılacağına, elde edilecek menfaatlere, tüm söylemesi gerekenleri söyleyeceğine, düştüğü zor durumların üstesinden kolayca geleceğine, yaşanan kötü durumların kısa sürede düzeleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada siyah yılan dili görüldüyse birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine, ihtiyaçlarını giderebileceğine ve sahip olmak istediklerine ulaşacağına, kararsız kalınan bir konuda yanlış bir tercih yapılacağına yorumlanır.

Rüyada yılan dili yemek aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına, iş ve alışverişinde durgunluk olacağına, insanlarla iç içe olacağına, Allah ve kuran aşkı ile yanıp tutuşacağına, eline çok hayırlı fırsatlar geçeceğine, aydınlık bir geleceğe ulaşılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumlarına göre rüyada yılanın dili ısırması olumsuzlukların da kişiye sonuç olarak iyi şekilde döneceğine, aile içinde sürekli tartışmaların ve kavgaların baş göstereceğine, iş hayatında herkesin saygı gösterdiği bir kişi olacağına, kısmetin ve talihin açılacağına, kendisine yeni bir hayat kurup yeni bir iş bularak yeni bir şeyler gerçekleştireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumlarına göre rüyada yılan dili koparmak rahat bir hayata sahip olunacağına, hiç hesapta olmayan bir seyahate, girdiği projelerden zararla çıkacağına, bir anda karamsarlığa kapılacak olan rüya sahibinin düşünmeden alacağı kararlar yüzünden daha sonra rahatsızlık duyacağına, hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine tabir olunur.

Rüyada yılanın dile gelmesi her geçen gün başarıların artacağına, parasal olarak gitgide daha kötü bir hale düşüleceğine, ağız tadının yerinde kalacağına, yoksul kimselere hayırlarla dolu iyiliklerde bulunulacağına, yaptığı hatalardan ders alacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yılanın dil çıkarması her şeyi kaybedip sıfırdan bir hayat kurmak zorunda kalınacağına, geçirilen zor günlerin unutulacağına, epey bir zaman sonra çok etkili olmayan bir yol bulacağına yaşanacak daha büyük sıkıntıları geciktireceğine yorumlanmaktadır.

Rüya tabircilerine göre rüyada yılanın dilinin kopması işbirliği içinde olacağına, yaşanan sorunların sona ereceğine ve atılan her adımda daha ses getiren işler yapılacağına, bütün sıkıntılardan kurtulmaya rivayet eder.

Rüyada yılan dili kesmek aydınlık bir yola çıkılacağına, bir sebeple çok kötü durumlara düşeceğine ve çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, haneye nifak gireceğine, dünya nimetlerinin daha fazlasına sahip olacağına, işten güçten elini eteğini çekeceğine, sağlığıyla ilgili olarak pek sorun yaşamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeşil yılan dili görülmesi rahat bir hayata başlayacağına, aile saadetini de hiçe sayarak hareket edeceğine, gülen gözlerin ışığının söneceğine, aile hayatının bozulacağına, hayallerini sürekli erteleyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumlarına göre rüyada yılanın dilini tutmak hayırlı bir kısmetle evlenip güzel bir yuvaya sahip olunacağına, yaşam hevesinden ve yarına dair umutlarından da hiçbir şey kaybetmeyeceğine, çekilen zahmetin çoğalacağına, bir sebeple çok zor bir duruma düşecekken bu kişiyi yenilgiye uğratacağına, hasta ve zor geçireceğine, hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Das

Rüyamda büyük siyah bir yılanın evde olduğunu görüyordum ve elimde birsey vardı atıyordum kafasına yaralanıp kaçıyordu onu yakalamaya çalışıyordum sonunda küçük yeğenime yaklaşıyor onun etrafını sarıp kucağında duruyordu zarar vermesin diye bir elimle dilini tutuyordum bir elimle de gövdesinden tutuyordum yılanı

Nzk

Rüyamda kalın uzun bir yılanın eşimle normal şekilde üstünde gezdiğini eşimin korkmadigini daha sonra ise eşimin agzina dilini sokup dilinin gittikçe uzadığını eşimin nefes alabiycak şekilde olduğunu gördüm eşimi kurtarmaya çalışırken uyandım nedir bu rüyam cokkorktum