Rüya Tabirleri / ölü rüyaları / Rüyada yıkanan ölü görmek

Rüyada yıkanan ölü görmek

Rüyada yıkanan ölü görmek sevdiği bir kişinin büyük bir üzüntü yaşayacağına, umut dolu günlerin hiç bitmeyeceğine, günah ve suç işleyeceğine, her türlü eğlenceyi ve zevki tadacağına, rakiplerini arkasında bırakacağına, aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada yıkanan ölü gördüyseniz

  • Hiç beklemediğiniz kimselerden gururunuzu okşayacak teklifler veya iltifatlar alabilirsiniz.
  • En azından onlar tarafından önemsenmediğinizi hissederek bozulabilirsiniz.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada yıkanan ölünün konuşması uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine ve mutlu olunacağına, kişinin kendisi için iyi dileklerle girdiği işlerin kendisine kar getirmesine sadece sayılı günlerin kalmış olacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına, yaşama sevincine kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada yıkanan ölünün dirilmesi bol bol moral depolanacağına, özgüveninin yerine geleceğine, torunlarına dahi yeteceğine, birden fazla ortakla iş kurulacağına, iş hayatında ve sosyal hayatında çok zor durumlara düşeceğine ve zarara uğrayacağına, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments