Rüya Tabirleri / yenidünya rüyaları / Rüyada yeşil yenidünya görmek

Rüyada yeşil yenidünya görmek

Rüyada yeşil yenidünya görmek işlerinde başarılı olacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine, hane içinde de ayrılıkların söz konusu olacağına, yeteneklerini çok daha göze çarpacak şekilde ortaya koyma fırsatı bulacağına, endişe duyulan durumlarda destek almak için başvurulan kişilerden destek alınamayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yeşil yenidünya gördüyseniz

  • Belli konular sonlanabilir ya da sonuçlanabilir.
  • Başarıya giden yolda bazı sürprizlerle ya da bazı alanlarda yavaşlanılmasını gerektiren düzeltmelerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada yenidünya meyvesi yemek rüya sahibi için kişinin dualarının ve hayallerinin gerçekleşeceğine, işlerini bir türlü toparlayamayacağına, iş aramak ve bu süre zarfında cepten yemek zorunda kalınacağına, yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, dertlerin ve tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine yorumlanmaktadır.

Rüya tabircilerine göre rüyada yenidünya koparmak büyük sıkıntılar çekeceğine ve bu durumdan kurtulacağına, yüküne ortak olacağına, hane halkı ile tartışma yaşayacağına, uzun zaman önce tedavi edilmiş olan bir rahatsızlığın tekrar edeceğine, kırgınlık ve küskünlük yaşanacağına inanılmaktadır.

Rüyada yenidünya yediğini görüldüğünde insanların duyduğu tüm saygının ve hayranlığın yok olacağına, yolcu ve gurbette ise vatanına dönmeye, yeni işlere atılma fırsatı elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada erik ve yenidünya görülmesi biraz zaman geçmesi gereken haber, kimseye el açmak zorunda kalmayacağına ve hep alın terini yiyeceğine, yapılan hataların büyük belalar getireceğine, iş hayatında da çok zorluklar yaşanmasına sebep olacağına, hayali kurulan herşeye sahip olunacağına, yaşanan travmatik bir olaydan ötürü psikolojik sorunların başgöstereceğine işarettir.

Rüyada yenidünya alındıysa onun mutlu olmasına vesile olacağına, hayata yapacağı başlangıcı en sağlam hale getirmek için aile desteğini de alacağına, maddi olanakların artacağına, ah ve beddua almamak için özen göstereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada dalından yenidünya yemek rüyayı gören için şans ve kısmet kapılarının da önünde sonuna kadar açılacağına, manevi hayatınızdaki yükselmeye ve derinden gelen huzura, yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına, kişinin yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak hem zengin olacağına hem de kendi işini kurup yönetici konumuna geleceğine alamet eder.

Rüyada yenidünya çiçeği görüldüyse sorunlarının ve sıkıntılarının teker teker çözüleceğine, zaman zaman karşısına çıkan bu mesele yüzünden bugünkü hayatına yeterince adapte olamayacağına, sevinçli haberlerin alınacağına delalettir.

Rüyada yenidünya çekirdeği görüldüğünde üzüntülerinden ve endişelerinden kurtulacağına ve hastalığından tamamen kurtulup rahata ereceğine, gönlündeki gibi sevileceğine, bazı maddi problemlerin baş göstereceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments