Rüya Tabirleri / top rüyaları / Rüyada yeşil top görmek

Rüyada yeşil top görmek

Rüyada yeşil top görmek aile hayatlarını bozulacağına, kendisine kar getirecek yatırımlar yapacağına, ancak daha sonra bir anda her şeyin altüst olacağına, doğru yatırımlar ile maddi olanakların daha iyi hale getirileceğine, hem dua alacağına, insanların imrenerek baktığı kimse olacağına işaret eder.

Rüyada yeşil top gördüyseniz

  • Endişeleriniz nedeniyle ani kararlar alabilirsiniz.
  • Ani gelişmeler veya beklenmedik yöne ilerleyen durumlar ya da ilişkiler söz konusu olabilir.

Rüyada yeşillikte top oynamak kalben çok rahat edileceğine, daha iyi hizmet vermek için hizmet politikasını gözden geçireceğine, hayattan aldığı zevkin ve keyfin de artmasına vesile olacağına, herkesin dikkatinin çekileceğine, sıkıntılarının ve sorunların yakın bir zaman içinde eline geçecek olan para ile sona ereceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada büyük yeşil top görüldüyse emeklerin boşa gitmeyeceğine, aile bireylerinin birbirine kenetleneceğine, dost ya da akrabalarından gelecek olan yardımların herhangi bir şekilde fayda sağlamayacağına, eline geçen kazancı hayal ettiği projeler için harcayacağına, musibetlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, hane içinde bir takım zorluklara düşeceğine delalettir.

Rüyada yeşil top kumaş görülmesi muradına ermek için emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, çok kısa sürede sevdiğiniz birinden sevindirici bir haber geleceğine, kendisini üzen şeyleri teker teker hayatından çıkaracağına, yönetici veya patron koltuğuna oturacağına, helal rızıklara kavuşulacağına, rahat bir hayata sahip olmaya işaret ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments