Rüya Tabirleri / tepe rüyaları / Rüyada yeşil tepe görmek

Rüyada yeşil tepe görmek

Rüyada yeşil tepe görmek esenliğe ve ferahlığa kavuşacağına, yaşanan rahatsızlıkların yerini sağlığa bırakacağına, mesleğinde arka arkaya galibiyetler elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel sonuçlar elde edeceğine, sevdiği kişiden ihanet göreceğine, yatırım yapabilme imkânı elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada yeşil tepe gördüyseniz

  • Belli konularda daha rahat veya bilinçli ilerlemenize yardım edebilecek işaretler kendini göstermeye başlayabilir.
  • Ufukta aşk var ya da romantik planlar özel bir kişiyle ilişkinizi besleyebilir.

Rüyada yeşil tepeden yuvarlanmak olumlu ve güzel gelişmeler yaşayacağına, yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine ve hiçbir ihtiyacının da kalmayacağına, platonik olarak ilgi duyduğu birisine açılacağına, işlerin günden güne kötüleşeceğine, yeni girilecek olan bir işte sanki uzun zamandan beri o işte çalışılıyormuş gibi doğru adımlar atılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada yeşil tepelerde gezmek rüya sahibi için fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine, kişinin keyfinin ve rahatının yerine geleceğine, tüm söylemesi gerekenleri söyleyeceğine bu sayede kendini rahatlamış ve hafiflemiş olacağına, aile hayatında da kötü günlerin yaşanacağına, hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere sürükleyeceğine, çalışmalarda bazı hatalarla karşılaşılacağına inanılmaktadır.

Rüyada yeşillik tepeye çıkmak tövbe edip hak yolunu seçeceğine, hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde iş hayatına yeni bir yön verileceğine, kısmetinin açılacağına ve aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, birçok kişi tarafından beğenilen bir kişi olacağına, sorunlardan bir türlü kendini kurtaramayacağına, sistemli bir şekilde işleyen bir projede yaşanacak bir aksilik yüzünden işlerin rayından çıkacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabircilerine göre rüyada yeşil tepeye tırmanmak iş dünyasına yeni atılmış bir kişiye akıl hocalığı ve yol göstericilik yapılacağına, yapılan yanlış ortaklıklar neticesinde ticari kayba uğranacağına, onu mutsuz eden sorunları kafasından atacağına, hayırlı ve güzel işlere imza atacağına ve bu sayede uzun yıllardan beri büyük bir özlemle gerçekleşmesini beklediği hayallerinin yakın bir zamanda çok güzel gelişmeler eşliğinde gerçekleşeceğine, dil eğitimi almak için yurt dışına gideceğine, geri dönüşü olmayan bir hata yapılacağına inanılmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Şeymanur

Ben rüyamda yemyeşil bir tepe gördüm gerçekte orda olsam ordan hiç kalkmayacağım kadar güzeldi ama birden babannem başımdan aşşığıpis su bunun yorumu nedir acaba?