Rüya Tabirleri / fasulye rüyaları / Rüyada yeşil taze fasulye görmek

Rüyada yeşil taze fasulye görmek

Rüyada yeşil taze fasulye görmek kendini dünya malları edinmeye vereceğine, yaşanan tüm sıkıntıların ve sorunların ortadan kalkacağına, karşısına çıkan her şansı ve kısmeti değerlendireceğine, iş konusunda çevredeki kişilere önayak ve örnek olunacağına, bir sebeple kendisi ile tartışılacağına, içine büyük bir huzurun dolacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeşil taze fasulye gördüyseniz

  • Zararlı çıkmazsınız.
  • Sağlığınızı, ticari ilişkilerinizi veya duygusal yaşamınızı ilgilendiren konularda bazı endişeleriniz olabilir.

Rüya alimlerine göre rüyada yeşil taze fasulye ayıklamak kutsal ve güzel duygular yaşayacağına, bir sebeple insanlar ile arasının açılacağına, fakat bu durumların kişiyi hayata küstürmek yerine bileyleyeceğine, maddi imkânlarının artması sayesinde geçim derdinin de son bulacağına, kimseye minnet etmeden kendi alınteri ile büyük kazanç elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada yeşil taze fasulye temizlemek hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına, çok rahat edilen ve kazanç sağlanan bir dönemin biteceğine, hayırlı ve kısmetler ve rızklar elde edileceğine, kalbini tekrar hayata açacağına, huzursuzluklarla başa çıkmak zorunda kalınacağına ve işlerin yoluna girdiği sırada araya giren kötü kişiler yüzünden sorunlu günler geçirileceğine, kişinin fırtınalı günler yaşamaya başlayacağına işaret etmektedir.

Rüya tabircilerine göre rüyada yeşil taze fasulye toplamak gereksiz ve değersiz birinden yardım isteneceğine, yaşayacağı büyük bir sorun yüzünden kısa süreliğine ertelemek zorunda kalacağına, büyük bir azimle girilen işte yüksek hedeflerin kısa zamanda gerçekleştirileceğine, bilgi sahibi oldukça daha da alçakgönüllü biri haline geleceğine, yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına ve her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, kişinin bolluğa ve berekete kavuşacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments