Ana sayfa » Kap rüyaları » Rüyada yeşil su kabı görmek

Rüyada yeşil su kabı görmek

Rüyada yeşil su kabı görmek fakirlerin zenginleşeceğine ve huzurlu olunacağına, yaşanan aksaklıkların ortadan kaldırılacağına, zorlukların günden güne artacağına, borçlarını azar azar da olsa ödeyeceğine ve feraha er geç kavuşacağına, kendisini yıpratacak ve erken yaşta yaşlandıracak hiçbir sorunun olmayacağına, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada yeşil su kabı gördüyseniz

  • İnsanlara dünyayı kurtarmayı dahi önerseniz, sadece siz söylediğiniz için, sizin arkanızdan gelmek veya sizin istediğiniz yollardan ilerlemek istemeyebilirler.
  • Durumunuzu doğru değerlendirebilecek kişilerle fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

Rüyada mavi su kabı görüldüğünde sakinliği ve mutluluğu yakalayacağına, güzel zamanlar geçireceğine, şansının ve kısmetinin de açılacağına, gam ve kasavetin de uçup gideceğine, kendisini bu arzusunun gerçekleşeceğine, çok hayırlı ve güzel kazançlar elde etmesini sağlayacağına alamettir.

Rüyada su kabı doldurmak rüya sahibi için sonrasında pişmanlık duyarak tövbe edeceğine, bunun kendisine büyük mutluluk ve cesaret olacağına, devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına ve ileride de en yetkili makamlara geleceğine, üzerinden uykusuz kalarak ve çok çalışarak ortaya koyduğu plan ve projelerinin boşa gideceğine bunun da kendisi için büyük hüsran olacağına, parasına da para ekleyeceğine rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top