Rüya Tabirleri / soğan rüyaları / Rüyada yeşil soğan diktiğini görmek

Rüyada yeşil soğan diktiğini görmek

Rüyada yeşil soğan diktiğini görmek ancak gerek maddi gerekse manevi sebeplerden ötürü bir türlü bu amaca ulaşılamayacağına, uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına, ancak bu yollardan sadece bir tanesinin işe yarayacağına, büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına, rüya sahibinin bu sayede rahat ve derin bir nefes alacağına, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına ve atılacak olan kötü bir adımın telafi edileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada yeşil soğan diktiğini gördüyseniz

  • Diğerlerinin işlerine fazla karışıyormuş gibi algılanmamak için daha pasif kalmanız gerekebilir.
  • Üzerinde çalışılması gereken evrak işlerinize hızlıca zaman ayırıp ardından diğer işlere geçiş yapabilirsiniz.

Rüyada kuru soğan diktiğini görüldüyse hem mal ve para kaybedeceğine hem de yüzünü yere eğdirecek işlere bulaşacağına, sevdiği kişilerin yardımı ve destekleri sayesinde kendisini çok hayırlı ve güzel işlerin içinde bulacağına, anlık çıkışların da kişiye dönüp dolaşıp zarar vereceğine, attığı her adımı düşüneceğine, yaptıklarının ciddiyetine daha sonra varacağına, üzüntü veren bir durumun iyice araştırılıp çözüme kavuşturulacağına yorumlanmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments