Rüya Tabirleri / sabun rüyaları / Rüyada yeşil sabun görmek

Rüyada yeşil sabun görmek

Rüyada yeşil sabun görmek ele geçen kazancın tükenme noktasına geleceğine, çok sıkıntı çekeceğine, kazanılan başarılar sayesinde iş dünyasında büyük bir prestije sahip olunacağına, gözyaşının dineceğine ve rüyayı gören kişinin kötü şansının yakasını artık bırakacağına, güzel günler görüleceğine, rutin bir şekilde ilerleyen bir birlikteliğin yakın zaman içinde sona ereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada yeşil sabun gördüyseniz

  • Gereken çabayı göstermelisiniz.
  • Duygusal konuların yaratıcılığınızı veya üretkenliğinizi engellemesine izin vermeyin.

Rüyada beyaz yeşil sabun görüldüyse geçim sıkıntısının sona ereceğine, ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine ve rüya sahibinin bu duruma karşı çaresiz kalacağına, maddi olarak eksiye düşüleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirlerine göre rüyada yeşil sabun koklamak neşesinin ve huzurunun baki kalacağına, sorunlarının çözülmesi ve borçlarının ödenmesi için bu kişiden yardım alınacağına, iyi hissedeceğine ve gönül hoşluğu yakalayacağına, kar elde edileceğine, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına alamet eder.

Rüyada yeşil sabunla yıkanmak hayal edilen şeylere kavuşulacağına, hayır duaları alınacağına ve daha iyi yerlere gelineceğine, kısmetsizlik ve şanssızlıkla geçen zamanlarının da artık geride kalacağına, gönlünün ferahlarken bedeninin de şifaya kavuşacağına, kudret ve hikmet sahibi olacağına, prestij sahibi olunacağına yorulmaktadır.

Rüya tabirlerine göre rüyada yeşil sabun çalmak iş ile ilgili düzeltmeler yaptıktan sonra aile için çok güzel şeyler yapılacağına, alım zorluğu yaşamayacağına, güzel başlayan bir ortaklığın işlerin kötü gitmesi üzerine bitme noktasına gelineceğine ve sıkıntıdan ötürü neredeyse hasta olunacağına, zarar getirecek bir kişi ile bağların koparılacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeşil sabun alındıysa içinden çıkılamaz gibi görünen sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, çok üzücü olaylar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada zeytinyağlı yeşil sabun görüldüğünde ancak o zaman rahat bir nefes alacağına, canını sıkan şeyleri yeneceğine ve dert edindiği ve çözmek için büyük emek verdiği bazı sorunları birkaç denemeden sonra çözüme kavuşturacağına, helal ve makbul olan ekmeğe ve gelire kavuşacağına, yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, yaptığı işlerden yana manevi huzur duyacağına ve adının yürüyeceğine, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına inanılmaktadır.

Rüyada yeşil sabun vermek çok yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, bunun için gerekli olan tüm fırsatlara sahip olacağına, geçim sıkıntısı çekiliyorsa maddi açıdan rahata erileceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeşil sabun aldığını görüldüyse maddi imkânların günden güne daha iyi bir hal alacağına, böylece hayatının kolaylaşacağına, kazancın sürekli artacağına, borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumcularına göre rüyada elini yeşil sabunla yıkamak işlerinin her geçen gün düzeleceğine ve sorunlarının çok çabuk bir şekilde çözüme kavuşacağına, çok kazançlı yeni projeler ortaya koyacağına, önünün açık olacağına, gereksiz ve fazladan harcama yapılaması nedeni ile yokluk çekileceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeşil sabun dağıtmak rüyayı gören için lüks ve konforlu bir hayata kavuşacağına, verdiği sözleri tutacağına, kişi ne kadar tedbir alırsa alsın bir türlü istediği sonuca ulaşamayacağına, az çalışarak çok gezeceğine işarettir.

Rüyada yeşil sabun yaptığını görmek atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına, kendisini mutlu edecek ve kazanç sağlayacak yeni uğraşlar edineceğine, aile büyüklerinden birinin desteğinin alınacağına alamettir.

Rüyada yeşil sabun rendelemek rüyayı gören kişi için ancak bir türlü başaramayacağına ve istemeden de olsa işle ilgili geri dönüşü olmayan bir karar vereceğine, daha güçlü bir hale geleceğine, maddi olarak kıskanılacak düzeye geleceğine yorumlanır.

Rüyada saçı yeşil sabunla yıkamak rüya sahibi kişi için borçların ödenmesi ve sorunların aşılması konusunda çok büyük bir mesafe katedileceğine, üzüntülerin ve sorunların sona ereceğine, bazen hile yapılıp iş görüşmelerinde öne geçileceğine ya da bir ihalede ön sıraya girileceğine ya da yalan ve dolanla insanlardan para toplanacağına, hareketlerinin ve çalışmalarının beğenilip kademe kazanacağının ve üst mevkilere gelip kendisine yardımı dokunan insanlara haklarını vereceğine, sevdiği kimseden hayır göreceğine tabir olunur.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Menekşe

Rüyamda birileri bana 15 ve ya 20 5 kilolu torba yeşil kalıp sabun göndermişti ama kim gönderdigini bilmiyorum şaşırmıştım ama olsun sabunları topluyup kadiriyordum birgün lazım olur diye bu ruyam ne anlama geliyor