Rüya Tabirleri / mutfak rüyaları / Rüyada yeşil mutfak görmek

Rüyada yeşil mutfak görmek

Rüyada yeşil mutfak görmek bir sebeple yapılmak istenen bir projede yalnız kalınacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun başgöstereceğine ve birlikte olunan kişi ile ayrılık yaşanacağına, yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına, kendisini yalnız hissettiğinde yanında kimseyi bulamayacağına, yaşadığı sıkıntıların bu haber sayesinde ortadan kalkacağına ve çok iyi yerlere gelineceğine, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yeşil mutfak gördüyseniz

  • Ya maddi açıdan güçlenecek veya da işinizde terfi edeceksiniz.
  • Taleplerinizi iletirken politik olmanızda fayda var.

Rüyada yeşil mutfak tezgahı görüldüğünde kısa vadede olmasa bile uzun vadede büyük maddi kazanç sağlayacağına, kirasını ve faturalarını ödeyemez duruma düşeceğine, zarar getirecek bir kişi ile tüm bağların koparılacağına, gözünü diktiği her işi layığıyla ve bileğinin gücüyle yerine getirmeyi bileceğine, o kimseler nedeni ile başının derde gireceğine, eline geçen fırsatları boş yere bir şekilde harcadığına ve çok üzüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada yeşil mutfak dolabı görüldüyse eşi ve çocukları ile mutluluğunun da daim olacağına, sahip olunan imkânların çok iyi kullanılacağına, çare aramasına rağmen bir türlü çare bulamayacağına ve üzüntüden ötürü daha da kötü duruma düşeceğine, çok büyük ve üzücü haberler alınacağına, ortaya çıkan sorunların saklanamayacak kadar büyüyeceğine, siyasi bir nedenle girilen bir hapishane ise de bazı kimselerden kötülüğe maruz kalınacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments