Rüya Tabirleri / lokum rüyaları / Rüyada yeşil lokum görmek

Rüyada yeşil lokum görmek

Rüyada yeşil lokum görmek yapılan bütün işlerde çok büyük zararlar edileceğine, işlerinin açılması sayesinde yeni ve daha büyük bir haneye geçeceğine, başarılara yeni başarılar katılacağına, hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına, herkesin bir adım daha önüne geçmeyi başaracağına, ağız tadını kaçıracak bir ortama girileceğine inanılmaktadır.

Rüyada yeşil lokum gördüyseniz

  • Sizin için önemli bir işi, projeyi, planı ya da herhangi birşeyi bir üst seviyeye taşımak için gerekli herşeye sahipsiniz.
  • Yıldızların olumlu etkisi duygusal hayatınıza da yansıyacak.

Rüya yorumcularına göre rüyada yeşil lokum dağıtmak atılan her adımda daha zor günlere yüründüğüne ve bu şekilde devam eden sorunların yakında rüya sahibinin atacağı akıllıca ve doğru adımlar sayesinde normale döneceğine, kırgınların ve küskünlerin bir araya geleceğine, maddi olarak güç kaybedeceğine, kişinin ümidini kaybederek pes etme noktasına geleceğine, iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına, hayallerinde kurduğu hayatın kendisine Allah tarafından nasip edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeşil lokum alınması zaman zaman bu işyerinde verilen hizmetle ilgili olarak seminerlere gidileceğine, çok büyük üzüntüler duyacağına, kafasındaki kuşkuların ve güvensizliğin artacağına, maddi olarak çok kazanç elde edileceğine, şansının kendisinden yana olacağına ve kısmetlerinin hiç kesilmeyeceğine, aşılması gereken engellerin günden güne artacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
sema

ruyamda bir bakkalcı bana dolu renkli lokum verdi