Ana sayfa » Leke rüyaları » Rüyada yeşil leke görmek

Rüyada yeşil leke görmek

Rüyada yeşil leke görmek eğer rüya sahibi kendisini ve işini bir an önce toparlamazsa kısa zaman içinde iflas edeceğine, hayırlı bir kısmet ile evlenileceğine, kişinin bu sayede başarısı ile ön plana çıkacağına, çok büyük zararlar ile karşılaşacağına, iç dünyanızın sakinleşeceğine, işlerin gün geçtikçe daha kötüleşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeşil leke gördüyseniz

  • Olayların siz müdahale etmeden önce halledilmesi zor bir hal almasına izin vermemenizde fayda var.
  • Eğlenceye zaman ayırmalısınız.

Rüyada yüzde yeşil leke görmek uzun zamandan beri yaşadığı musibetleri ve sıkıntıları üzerinden atacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, birbirlerine her konuda destek olacağına, yaptığı işlerde her zaman bir aksilikle karşılaşacağına, kendisi gibi iyi niyetli insanlarla karşılaşacağına, hep içinde şüphelerin ve sıkıntıların kalacağına inanılmaktadır.

Rüyada vücudunda yeşil lekeler görmek iç sıkıntınızın azalacağına, hayal edilen şeylere ulaşılamamasından ötürü hayalkırıklığı yaşanacağına, maddi olarak çok ileri düzeye geleceğine, yönetici konumuna yükselerek başka kişilere hükmedeceğine, engel tanımayan biri olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok mutlu olacağına yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top