Rüya Tabirleri / kurdele rüyaları / Rüyada yeşil kurdele görmek

Rüyada yeşil kurdele görmek

Rüyada yeşil kurdele görmek harama göz dikmeyeceğine, başarıların başkaları tarafından da övgüyle karşılanacağına, yaşanan talihsizliklerin ortadan kaldırılacağına, maddi ve manevi açıdan tam bir yıkım yaşanacağına, bir işi rakiplerine kaptıracağına, üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada yeşil kurdele gördüyseniz

  • Gereksiz tartışmalardan uzak durmakta fayda var.
  • En ikna edici tavsiye, düşünce veya önerilerinize rağmen, bazen insanları kendilerinden korumak zordur.

Rüyada yeşil kurdele bağlamak sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına, rakiplerini gerisinde bırakacağına ve kendisine karşı kem gözlerle bakan kişileri de bertaraf edeceğine, ruhen ve bedenen kendini çok daha iyi hissedeceğine, hayırlı bir şekilde başlayan bir işin sıkıntı verici bir hal alacağına, eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına, ortaklar arasında bazı tartışmaların meydana geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yeşil kurdele takmak maddi konularda kayıplar olacağına, yaşanabilecek kazaların bertaraf edileceğine, karşılıklı olarak gelişen uyumlu ilişkilerin ilerleyen zamanlarda daha da güçleneceğine, mutlu ilişkiler kuracağına, ancak zararın daha büyümemesi ve yeni bir sorunla karşılaşmamak için çok büyük önlemler alacağına, kendisini daha iyi bir çevreye sokacağına inanılır.

Rüyada yeşil kurdele alınması eline geçen bir miktar parayı çok büyük zarara uğradığı bir işten kurtulmak için harcayacağına, kendisini insan içine çıkamayacak kadar güçsüz hissedeceğine, geçim derdinin kalmayacağına, rüya sahibinin mutluluğua kavuşacağına ve daha güzel ve hayırlı günler göreceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Neslihan

Ruyada yerden yesil kurdale parcasi aldim elime