Rüya Tabirleri / kıyafet rüyaları / Rüyada yeşil kıyafet görmek

Rüyada yeşil kıyafet görmek

Rüyada yeşil kıyafet görmek yaptığı planların ve projelerin kendisine hayır getirmeyeceğine, bunun aile hayatına da olumlu şekilde yansıyacağına ve bu durumun da kendisine bol mutluluk getireceğine, iş ve mekan değiştireceğine bunun kendisine çok iyi geleceğine, aile bireyleri arasında yaşanacak tartışmalar yüzünden huzursuzluk içinde bir dönem geçireceğine, yeni başlangıçların ve gelişmelerin yaşanacağına, sosyal hayatını da askıya alacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yeşil kıyafet gördüyseniz

  • Yani bir olay sizin için önem arz ediyorsa, önemlidir.
  • Ya da karşı taraf da aynı şekilde düşünebileceği için işler daha da fazla karışabilir.

Rüyada üzerinde yeşil kıyafet görüldüğünde sorun üstüne sorun yaşanacağına, yeni bir araca sahip olunacağına, bütünlük ve dayanışma içinde olacağına rivayet eder.

Rüyada asker yeşili kıyafet görüldüğünde attığı her adımda çok daha kötü durumlara düşeceğine, maddi sıkıntıların biteceğine, aile bireylerini üzecek ve eldeki imkanların heba olmasına yol açacak bir kişi ile muhatap olacağına ve bu durumun rakipleri çok sevindireceğine rivayet eder.

Rüyada haki yeşil kıyafet görmek ofisteki ağız tadının kaçacağına, aile hayatındaki güzel gelişmeler ile mutlu olacağına, beklediği olumlu bir haber üzerine rahat bir nefes alacağına alamettir.

Rüyada ölüyü yeşil kıyafetle görülmesi bazı kişilerin kalbini kıracağına, rüya sahibinin yeniden iç huzuru bularak daha iyi bir hayata kavuşacağına, maddi ve manevi olarak da kayıpların olacağına, yaptığı işte kazandığı paralarla başkalarına da faydalı  olacağına, yaşam telaşı ve para kazanma zorunluluğu nedeniyle gözünün de başka kimseleri görmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeşil kıyafet almak kardeşlerin birlikte iş kuracağına, anne ve babasının her zaman başında olacağına, dince eksikliğe ve itikat bozukluğuna, kendi eliyle ortaya koyduğu projelerde büyük kazanç elde edeceğine, yaşanan sıkıntıların günden güne daha da artacağına ve haneden bir ayrılığın gerçekleşeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada yeşil kıyafet aramak rüyayı gören için umutlarını kıran ve yaşama karşı isteksiz yapan problemlerinden de kurtulmasını bileceğine, işlerini tek başına yöneteceğine, kimsenin sözlerine kulak asmadan kendi bildikleriyle hareket edeceğine, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına alamet eder.

Rüyada koyu yeşil kıyafet görmek endişe ettiği konuların teker teker çözüme kavuşacağına, gıybet edeceğine ve bu durumu öğrenen rüya sahibinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, beklediği hayırlı ve güzel haberleri bir türlü alamayacağına, yapılan çalışmaların daha çok insan için ekmek sağlayacağına, neredeyse bir lokma ekmeğe muhtaç olacak duruma geleceğine, sevilen bir kişi ile yapılan bir ortaklığın kısa zamanda bozulacağına ve kötü bir duruma düşürüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz yeşil kıyafet görüldüyse variyeti ile herkesi kıskandıracağına ve kendisine imreneceğine, kurmuş olduğu ortaklıkta tatsız olaylar ile karşılaşacağına, elinde avcunda ne varsa satmak zorunda kalacağına, çok büyük ve çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeşil kıyafet giymek rüyayı gören kişi için büyük aksilikler yaşayacağına, iş değişikliğine gidileceğine, kendisi ile gururlanacağı işler yapacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşil kıyafet verilmesi özellikle İslamiyet ve tasavvufla ilgilenerek kendisini üzen durumlara karşı bakış açısını değiştireceğine, kişinin daha sonra ödeme zorluğu çekeceğine ve elinde maddi değeri olan her şeyi satmak zorunda kalacağına, insanlara olan güvenini kaybedeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada yeşil kıyafet denemek rüyayı gören kişi için çok büyük ve sorunlu işlere girip hiç ummadığı kadar büyük zararlara uğrayacağına, bazen ne kadar hatırlamak istemese de onları yine de hep hatırlatacak birşeylerle karşılaşacağına, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, kazancın daha da arttırılacağına, çevresindekilerle arasının açılacağına yorumlanır.

Rüyada yeşil kıyafetli polis görüldüğünde yapacağı çalışmalarda yapacağı hatalardan ve adım atmakta gecikmesinden ötürü çok üzücü durumlara düşeceğine, birlikte çeşitli işlere girileceğine, ona yalnız ve çaresiz olmadığını hissettireceğine, çok büyük projelerden çok küçük projelere kadar hepsinde yeniliğin ve değişimin savunulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada arkadaşını yeşil kıyafetle görmek ettiği bütün duaların kabul olacağına, şansının yaver gitmesi ile birlikte iyi bir şekilde devam eden işlerin daha iyi bir hale geleceğine, kardeşler arasına kıskanç birisi tarafından nifak tohumu ekileceğine, başarılarının her geçen gün artacağına, o kişiler ile bu sayede çok daha iyi zamanlar geçireceğine, dertlerinden ve üzüntülerinden sevdiği kişilerin yardımları sayesinde kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada fıstık yeşili kıyafet görülmesi yeni ve daha hayırlı kararlar verilmesi gerektiğine ve böylece işlerin sevinç ve mutluluk getireceğine, bunun sonucunda da üzülüp sıkıntı yaşayacağına, rüya sahibinin mutluluğunun yüzünden okunur olacağına, ancak bu kişi ile olan işin sona ermesi ile sorunların ortadan kalkacağına, düşmanlarını bile affedeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada açık yeşil kıyafet görüldüyse maddi ve manevi olarak çok sıkıntı çekeceğine, kişinin çevresinde saygınlığını yitireceğine, hayırlı yeniliklerle ve değişikliklerle karşılaşacağına, büyük bir başarı kazanılması ve daha üst bir mevkiye terfi edilmesi ile çok daha hayırlı işlere girileceğine, işveren koltuğunda oturacağına yorulmaktadır.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments