Rüya Tabirleri / kayısı rüyaları / Rüyada yeşil kayısı görmek

Rüyada yeşil kayısı görmek

Rüyada yeşil kayısı görmek iş hayatı için alınmış ancak ödenememiş borçların yakında ödeneceğine, ibadetlerini her zaman vaktinde yerine getireceğine, içine büyük bir huzurun dolacağına, yapılan tartışmaların ve sıkıntıların son bulacağına, kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına, büyüyeceğine ve böylece kazancının da yerinde olacağına alamet eder.

Rüyada yeşil kayısı gördüyseniz

  • Sevmediğiniz bir kimseyi misafir etmek ya da onunla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.
  • Mücadele gerektiren ortamlar oluşabilir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada yeşil kayısı koparmak çok büyük kazançlar getirecek işlere gireceğine, imza ve söz yetkisi edineceğine, güzel huyları ile her zaman takdir toplayacağına, parasına da para ekleyeceğine alamet eder.

Rüyada yeşil kayısı alındıysa her geçen gün işlerinde daha üzüntü çekeceğine, rızkın günden güne genişleyeceğine, yakın zamanda gerçekleşmesi  gereken bir çalışmanın bir türlü başlamayacağına, uzun bir süre zorluk çekileceğine, kendisine zarar verecek her türlü koşulu en iyi şekilde değerlendirerek yaşamını titiz bir yoldan sürdüreceğine, tüm sıkıntıların arasında rahat bir nefes aldıracak bir haber alınacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yeşil kayısı ağacı görüldüğünde uzun süre kimseye güvenmeyeceğine, aile hayatı ile ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağına, kötü alışkanlıklarını hayatından çıkaracağına, zor durumların biteceğine, yolculuk yaparak bir hayra ermeye alamet etmektedir.

Rüyada yeşil kayısı yediğini görülmesi işindeki verimliliğinin artacağına, meslek hayatının da başarılarla geçeceğine, güçsüz ve nefessiz kalacağına, iş kaybı yaşanacağına ve eğitim hayatında yaşanacak bir talihsizlik yüzünden okulla ilişkinin kesileceğine yorulmaktadır.

Rüyada dalında yeşil kayısı görüldüğünde kısmetinin ve şaşının her zaman yerinde olacağına, yaşamda arzu ettiği ne varsa gerçek olacağına, yanlış işler yapacağına, bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine, onlardan ayrı kaldığı zamanlarda çektiği acıların da unutulacağına, yeni bir hayata başlayacağına işaret eder.

Rüya yorumlarına göre rüyada yeşil kayısı toplamak işlerinin ve iletişiminin bozulacağına, verdiği kararlar doğrultusunda çok iyi bir mevkiye sahip olacağına, insanlar arasındaki saygınlığını geri kazanacağına, kişinin tüm geleceğini etkileyecek bir dönemece girileceğine ve bu dönemde alınan her türlü kararın kişinin hayatında dönüşsüz etkiler bırakacağına, yanlış bir karar vereceği için  eline geçen fırsatları kaçıracağına, daha sonra bu durumdan dolayı kendisini suçlayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada büyük yeşil kayısı görülmesi iş hayatında ve aile hayatında çok sağlam işlere imza atacağına, fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, başarıya giden yollarını açacağına, tecrübe sahibi bir kişinin uzun zamandan beri düşündüğü bir proje için destek verileceğine, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına ve çok uzun ve zor zamanlar geçireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada yeşil kayısı topladığını görüldüyse Allah’ın emrettiği şekilde mal ve para sahibi olacağına, aile hayatında günden güne daha çok sıkıntı çekeceğine, her çalışması ile büyük ses getireceğine, borçlarını ödemekte zorlanacağına işaret etmektedir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments