Rüya Tabirleri / çağla rüyaları / Rüyada yeşil kayısı çağlası görmek

Rüyada yeşil kayısı çağlası görmek

Spread the love

Rüyada yeşil kayısı çağlası görmek yakın zaman içinde zahmetli bir işe girileceğine, insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, umutlarının çoğalacağına ve herşeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine, bazı sırların açığa çıkacağına, daima önüne bakacağına, bol kazanç ve rızık elde edeceğine işarettir.

Rüyada yeşil kayısı çağlası gördüyseniz

  • Çözüm bulma yeteneğiniz size duyulan ihtiyacı arttırabilir.
  • Kafanızdaki fikirlerden bazıları gerçekten önemsenmeye değer veya hızla ilerleme şansı olan cinsten olabilir.

Rüyada yeşil kayısı çağlası toplamak nankör bir kişi ile muhatap olunacağına, kişinin kudret ve itibar sahibi olacağına, gerek malından gerekse parasından vermekten bir an olsun tereddüt etmeyeceğine, kişinin iş ve aşk hayatında karşılaşacağı olumlu gelişmelerin olacağına, arzu ve isteklerine de hasret bırakacağına, ancak bir türlü istenen şekilde bir çalışma gerçekleştirilemeyeceğine alamet eder.

2 yorumlar

  1. Ruyamda tartisdigim biri yanlislikla benim dolabima kaysi caglasi koymus buldum ve sasardim bana koymamistir diye dusundum

    • Değerli Ziyaretçim,
      Rüyanız desteğe, keyfe ve akrabaya delalet eder. Rüya tabirine göre alınacak destekler sayesinde sorunların çözüleceğine ve ele geçen fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına; can ciğer olduğu kişilerle tatlı ve keyifli zamanlar geçireceğine; yakın akrabalarına iş imkanları sunacağına alamet eder.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.