Rüya Tabirleri / kabe rüyaları / Rüyada yeşil kabe görmek

Rüyada yeşil kabe görmek

Rüyada yeşil kabe görmek işlerin yakın zamanda bozulacağına, elinde bulunan imkânları yetenekleri ile birleştirerek çok hayırlı işlere imza atacağına, birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe girmeye, evlenme yolunda adım atacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve kişiliği ve dürüstlüğü ile insanlar tarafından el üstünde tutulan biri olacağına, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yeşil kabe gördüyseniz

  • Bazı teklifler göründüğü gibi olmayabilir.
  • Enerjiniz yükseliyor.

Rüyada yeşil kabe örtüsü görüldüğünde verilen kararların bir türlü hayata geçirilemeyeceğine, ahireti unutup dünyaya yaklaşmaya, soğukkanlı ve başarılı bir kişi olacağına, çok büyük bir kırgınlık yaşamış olan kişileri barıştıracağına, hak ettiklerinin kendisine ulaşmayacağına ve elindekilerinin de gideceğine, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments