Rüya Tabirleri / ırmak rüyaları / Rüyada yeşil ırmak görmek

Rüyada yeşil ırmak görmek

Rüyada yeşil ırmak görmek ticaretin önünün açılacağına, sevdiği insanla arasına mesafe gireceğine, ortak olarak bazı kişiler ile bazı çalışmalara gireceğine, hayırlı ve güzel günler görüleceğine, daha geniş bir rızık elde edeceğine, adının ve şanının yürüyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada yeşil ırmak gördüyseniz

  • Bazı kimseler sizin aleyhinize dönerek hayatınızı zorlaştırabilirler.
  • Jest veya yardım arayışındaysanız, alışılmadık yerlere yapılacak ziyaretler ya da seyahatler size ilham verebilir.

Rüyada koyu yeşil ırmak görüldüğünde enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine, kötü ve üzücü durumlar ile karşılaşacağına, bir süre önce yapılan bir hatadan ötürü kariyer planında büyük bir zarar oluşacağına, illet bir hastalık ya da altından kalkılmayacak bir sorun yaşamayacağına, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına, atacağı hayırlı adımlar ve vereceği kararlar sayesinde çok mutlu ve güzel günler göreceğine delalet eder.

Rüya tabirlerine göre rüyada yeşil ırmakta yüzmek toplum içinde de önemli bir yer edineceğine, eşine söylediği yalanların ortaya çıkacağına, işlerin düzgün gideceğine, girilen her işte aynı açmazla karşılaşılacağına, uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine, kişinin zor günlerden geçeceğine alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments