Rüya Tabirleri / çimen rüyaları / Rüyada yeşil çimen üzerinde yürümek

Rüyada yeşil çimen üzerinde yürümek

Rüyada yeşil çimen üzerinde yürümek işle ilgili çok büyük bir ortaklık kurulacağına, uzun zamandan beri içinde saklayıp kimseye söyleyemediği bir şeyi söyleyip kurtulacağına, işlerin günden güne daha kötü bir duruma geleceğine, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine, pürüzleri ortadan kaldırarak daha sakin bir yaşama kavuşacağına, gereksiz bir sebeple bozulan işlerin düzene sokulacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeşil çimen üzerinde yürümek gördüyseniz

  • Ani tepkilerden ya da ani cevaplar vermekten kaçınmalısınız.
  • Karşı cinsten kişilerle olumlu olmanız sayesinde onlara son derece çekici geleceksiniz.

Rüyada yeşil çimen üzerine yatmak rüya sahibi kişi için sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine, hayırlı kazanç kapılarının açılacağına, hayal ettiği şeylere göstereceği azim sayesinde kısa sürede ulaşacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, iş dünyasındaki prestijli durumun ortadan kalkacağına, gireceği bir işte kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalar gerçekleştireceğine işarettir.

Rüya yorumcularına göre rüyada yeşil çimen üzerinde oturmak rakiplerine büyük fark atacağına, kısa bir zaman içinde maddi açıdan zarar getirecek bir işe adım atılacağına, âlim kişiler arasına gireceğine, yanlış yapan arkadaşlarını uyararak yardımcı olacağına, şu anki maddi durumunun ilerleyen yıllarda katlanarak artacağına işaret eder.

Rüya tabir edenlere göre rüyada yeşil çimen üzerinde koşmak düşmanların yenilgiye uğratılacağına, eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına, zihninin gereksiz ve anlamsız fikirlerden arınacağına, her geçen gün daha mutlu ve daha hayat dolu olunacağına, çok zor ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, çalışılan işte alınacak başarılı sonuçlarla üst mevkilere gelineceğine ve bu sayede maddi anlamda sorun yaşanmayacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments