Rüya Tabirleri / çekirge rüyaları / Rüyada yeşil çekirge görmek

Rüyada yeşil çekirge görmek

Spread the love

Rüyada yeşil çekirge görmek sıkıntı getirecek bazı olaylar yaşanacağına, sevilen kişilerle kurulacak bir işle birlikte özgüvenin daha da artacağına, işlerinin her geçen gün düzeleceğine ve sorunlarının çok çabuk bir şekilde çözüme kavuşacağına, kendisini yavaş yavaş toparlayarak bu kişinin hayatına olan etkilerini geriye çevirmeye çalışacağına, fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına, yapılan yanlış ortaklıklar neticesinde ticari kayba uğranacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeşil çekirge gördüyseniz

  • Bazı yeni karşı cins arkadaşlıkları kurmanız mümkündür.
  • Bazı seçimler yapmak için kendinizi zorlamak zorunda değilsiniz.

Rüyada yeşil çekirge konması sevilen ve manevi değeri büyük olan bir eşyanın çalınacağına, aile hayatında yaşanan mutluluğun yıllar boyunca devam edeceğine, sonradan da bunun sancısını ve pişmanlığını yaşayacağına tabiri caizse adeta ruhunun acı çekeceğine alamet etmektedir.

Rüyada büyük yeşil çekirge görüldüyse yardım edeceği bazı kişiler ile çok büyük bir işbirliğine gideceğine ve bu sayede herkesin kıskanarak bakacağı işlere imza atacağına, işlerinin eskisinden daha iyi ve daha kazançlı bir hal alacağına, Allah’ın izni ile çok hayırlı ve güzel mevkilere terfi edeceğine ve adından sıkça söz ettiren biri olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada evde yeşil çekirge görmek çok iyi giden işlerin duracağına hatta iş yerinin iflas edeceğine, maddi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşüleceğine, iş hayatı ile ilgili doğru ve hayırlı kararların alınacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimlerine göre rüyada yeşil çekirge yakalamak ancak daha sonra ihanet eden bu kişi ile çok iyi bir dostluk ilişkisi kurulacağına, iş dünyası içerisinde çok büyük prestij kazanacağına, rakiplerine karşı güç elde edeceğine yorulur.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada yeşil çekirge öldürmek uzun zamandan beri birlikte olunan kişi ile artık evlilik yoluna girileceğine, bir işe soyunacağına, seyahat sırasında çok büyük miktarda para harcayacağına, başarılı birçok çalışmaya ve projeye imza atılacağına delalet eder.

2 yorumlar

  1. Merhaba, rüyamda yeşil bir çekirge kolumda belirip duruyordu sürekli rahatsız olup atmama rağmen attığım an tekrar kolumda beliriyordu

    • Değerli Ziyaretçim,
      Bu rüya girişimlere, zafere ve rakibe işarettir. Rüya yorumuna göre beklenen bir haberin gelmesiyle kişinin iştiraklerde, girişimlerde bulunacağına; hayırlı ve yüksek mevkiye sahip olunacağına ve büyük zaferler kazanılacağına; düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine işarettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.