Rüya Tabirleri / çekirge rüyaları / Rüyada yeşil çekirge görmek

Rüyada yeşil çekirge görmek

Rüyada yeşil çekirge görmek sıkıntı getirecek bazı olaylar yaşanacağına, sevilen kişilerle kurulacak bir işle birlikte özgüvenin daha da artacağına, işlerinin her geçen gün düzeleceğine ve sorunlarının çok çabuk bir şekilde çözüme kavuşacağına, kendisini yavaş yavaş toparlayarak bu kişinin hayatına olan etkilerini geriye çevirmeye çalışacağına, fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına, yapılan yanlış ortaklıklar neticesinde ticari kayba uğranacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeşil çekirge gördüyseniz

  • Bazı yeni karşı cins arkadaşlıkları kurmanız mümkündür.
  • Bazı seçimler yapmak için kendinizi zorlamak zorunda değilsiniz.

Rüyada yeşil çekirge konması sevilen ve manevi değeri büyük olan bir eşyanın çalınacağına, aile hayatında yaşanan mutluluğun yıllar boyunca devam edeceğine, sonradan da bunun sancısını ve pişmanlığını yaşayacağına tabiri caizse adeta ruhunun acı çekeceğine alamet etmektedir.

Rüyada büyük yeşil çekirge görüldüyse yardım edeceği bazı kişiler ile çok büyük bir işbirliğine gideceğine ve bu sayede herkesin kıskanarak bakacağı işlere imza atacağına, işlerinin eskisinden daha iyi ve daha kazançlı bir hal alacağına, Allah’ın izni ile çok hayırlı ve güzel mevkilere terfi edeceğine ve adından sıkça söz ettiren biri olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada evde yeşil çekirge görmek çok iyi giden işlerin duracağına hatta iş yerinin iflas edeceğine, maddi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşüleceğine, iş hayatı ile ilgili doğru ve hayırlı kararların alınacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimlerine göre rüyada yeşil çekirge yakalamak ancak daha sonra ihanet eden bu kişi ile çok iyi bir dostluk ilişkisi kurulacağına, iş dünyası içerisinde çok büyük prestij kazanacağına, rakiplerine karşı güç elde edeceğine yorulur.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada yeşil çekirge öldürmek uzun zamandan beri birlikte olunan kişi ile artık evlilik yoluna girileceğine, bir işe soyunacağına, seyahat sırasında çok büyük miktarda para harcayacağına, başarılı birçok çalışmaya ve projeye imza atılacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mavi

Merhaba rüyamda bir tane yeşil çekirge vardı önce sabit duruken ve ben bakmak için yaklaşırken bir anda üstüme atladığını hatırlıyorum

Mahbube

Merhaba, rüyamda yeşil bir çekirge kolumda belirip duruyordu sürekli rahatsız olup atmama rağmen attığım an tekrar kolumda beliriyordu