Rüya Tabirleri / battaniye rüyaları / Rüyada yeşil battaniye görmek

Rüyada yeşil battaniye görmek

Rüyada yeşil battaniye görmek aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, kısa süre içinde korkuların ve endişelerin sona ereceğine, kısa vadede olmasa bile uzun vadede büyük maddi kazanç sağlayacağına, yakın zamanda olmasa bile ilerleyen zamanlarda büyük başarılar kazanacağına ve hiç olmadığı kadar mutlu olacağı ve ferahlığa çıkacağı bir döneme gireceğine, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine ve rüya sahibinin aksiliklere ve engellere takılmayacağına yorulur.

Rüyada yeşil battaniye gördüyseniz

  • Aradığınız desteği bulmak veya istediğiniz saygıyı görmek istiyorsanız, size karşıt görüşleri olan kişilerle yüzleşmelisiniz.
  • Tahmin edilmesi zor konuların ya da durumların dışında kalmanızda fayda var.

Rüyada yeşil battaniye katlamak rüyayı gören kişi için hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine, ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, mutlu olacağı mesajlar geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada yeşil battaniye yıkamak kendisini bambaşka bir yola sevk edeceğine, önemli bir dönüm noktasına ve kişinin geçmiş yaşamından çok daha iyi koşullarda bir hayata sahip olacağına, aralarından su sızmayacağına, çıkılan bir yoldan geri dönüleceğine delalet etmektedir.

Rüya yorumlarına göre rüyada yeşil battaniye örtünmek öz güveninin yerine geleceğine, bihaber olduğu konularla ilgili doğru ve kesin bilgilere ulaşacağına, gereksiz kıskançlık yapan bir sevgili ile aranın düzeltileceğine işaret etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada yeşil battaniye örtmek hem de başka insanlara ekmek kapısı aralayacağına, gün geçtikçe daha iyi yerlere geleceğine, yakın bir zamanda etrafındaki insanlar ile arasının açılacağına, yapılan hata hakkında iş konusunda deneyim sahibi insanlardan yardım ve destek alınacağına, rüyayı gören kişinin uzun zamandır ağlayan gözlerinin artık güleceğine ve çekilen hastalıklardan Allah’ın izniyle kurtulacağına, planlı ve programlı hareket etmesi sayesinde başarılarının artacağına alamet eder.

Rüyada yeşil battaniye alındıysa çok büyük ve kötü olaylar yaşayarak ve dedikodu malzemesi olarak insan içine çıkamaz durumlara geleceğine, çok büyük ve hayırlı başarılar ve kazançlar elde edeceğine, üstüste kazanılan başarılar sayesinde prestij sahibi biri olunacağına delalet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments