Rüya Tabirleri / araba rüyaları / Rüyada yeşil araba aldığını görmek

Rüyada yeşil araba aldığını görmek

Rüyada yeşil araba aldığını görmek kişinin her türlü zenginliğine, doğru haber almaya, ancak herhangi bir sorun yaşamadan olayların yatışacağına, sıkıntıya düşüreceğin ve kendisine tabir yerindeyse adeta kâbus gibi günler yaşatacağına, sahip olduklarının elinden kayıp gideceğine, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine ve yapacağı tüm çalışmalardan oldukça büyük başarılar kazanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yeşil araba aldığını gördüyseniz

  • Sizi tartışmaya çeken kişilere izin vermemelisiniz.
  • Sorun yaratan kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada yeni araba alıp gezmek dertlerinin ve sorunlarının biteceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına, ancak daha sonra şansının yaver gitmesi ile çok rahat edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yeni araba almış görüldüğünde anne duasının açılacağına, yavaş yavaş kendini toplamaya başlayacağına, belirsiz durumların sona erip kişinin hedeflerine daha temiz ve net bir yoldan ilerleyeceğine, musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına, başını ağrıtan ve canını sıkan sorunların ortadan kalkacağına yorumlanır.

Rüyada yeni araba almak kullanmak helal yollardan kazandıklarını huzur ve ağız tadı ile yiyebilme kısmetine sahip olacağına, hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, başına uğursuz olayların geleceğine, gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirlerine göre rüyada yeni araba alıp sürmek garanti olacak işe ve ekmeğe kavuşacağına, esenliğe ve feraha kavuşacağına, büyük üzüntüler yaşayacağına ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine, bunun kendisine sadece gurur vermeyeceğine işarettir.

Rüyada yeşil araba almak istemek rüya sahibi kişi için kariyerinin de zirvesine yükseleceğine, şansının ve kısmetinin önündeki engellerin kalkacağına, haksızlığa uğranacağına ve haneye ayrılık gireceğine, kendisini sorgulama gereği duyacağına, yakın akrabadan gelecek habere alamet etmektedir.

Rüya yorumlarına göre rüyada beyaz araba alıp sürmek korkularının üzerine gideceğine, ne de derdin kişinin yanına uğramayacağına, hem bir işe hem bir eşe sahip olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kırmızı araba almak istemek rüya sahibi kişi için işlerin çok hayırlı bir hal alacağına, bir sebeple çok kötü ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, hayati tehlike içeren bu kazadan sonra işlerin aksayacağına, elinde bulunan imkânları yardıma muhtaç olan insanlar için kullanacağına, elinde olan bir miktar parayı ortaya koyarak bu durumdan kısa sürede kurtulacağına, karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına işaret etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada kırmızı araba almak kullanmak moralinin bozulacağına ve sinirlerinin de adeta bir yay gibi gerileceğine, çok büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, çok büyük çalışmalar yapılacağına ve bu çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada beyaz araba alıp binmek yeni bir birlikteliğe başlanacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, duaların boşa gideceğine ve karşılanması neredeyse mümkün olmayacak zararların yaşanacağına, zararlı kişiler yüzünden büyük sıkıntılar çekileceğine, maddi ve manevi açıdan düze çıkılması sayesinde kazanılan özgüven sayesinde yeni projelere adım atılacağına, iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına rivayet eder.

Rüya tabircilerine göre rüyada yeni araba almaya gitmek sevgisinin ve saygısının bir ömür boyu süreceğine ve aile saadetinin hep ilk günkü gibi taze kalacağına, az da olsa kazanç elde edeceğine, uzun uğraşlar ve büyük harcamalar sonucu kurulan işin sadece rüyayı gören kişiye değil bütün ailesine kazanç sağlayacağına ve günden güne daha da büyüyeceğine, sevdiği insanlardan ihanet göreceğine, işte başarılı adımlar atılacağına yorumlanır.

Rüyada yeni araba almaya çalışmak sıkıntılı ve sorunlu bir döneme gireceğine, geçmiş ile hesaplaşacağına ve yakınlarındaki kişileri de analiz ederek tüm ilişkilerini gözden geçireceğine, aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına, kendisi için hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde çok mutlu ve huzurlu bir şekilde kavuşacağına inanılır.

Rüyada kırmızı araba almak görmek evlerine dünürcü geleceğine, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, gösterişli halinin hemen fark edileceğine, zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, arzu edilen bütün hedeflerin gerçekleştirileceğine delalet etmektedir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada yeni araba almak binmek ev yaşantısındaki iyi geçime adeta nazar değeceğine, ağız tadına ve neşeye kavuşacağına, kişinin tüm planlarının bozulmadan devam edeceğine, işlerin daha kötüye gitmesiyle yapılan hataların daha da büyük zarar getireceği ve bir türlü gereken yükselişin sağlanamayacağına inanılmaktadır.

Rüyada başkasını araba aldığını görüldüyse maddi ve manevi olarak çok güzel günler geçirileceğine, zarar edilen işlerin yakında telafi edileceğine, uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, mutlu ve rahat bir hayat süreceğine, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada beyaz araba alıp satmak rüyayı gören için rüyayı gören kişinin varını yoğunu kaybedeceğine, elindeki işi birçok kişiye sevdireceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine alamettir.

Rüyada yeni araba almak istemek ticaretinin açılacağına ve günlerinin güzelleşeceğine, zararlarını telafi edeceğine, keyifli hale geleceğine, zor zamanların böylece geride kalacağına inanılır.

Rüyada beyaz araba almak görüldüğünde hiç istemediği halde zor bir işin altına gireceğine, yakın bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, yapacağı girişimlerin ve alacağı kararların kendisine çok olumlu neticeler sağlayacağına, yetersiz gördüğü noktalarda kendini ilerleteceğine, yersiz tartışmalarla uğraşılan bir işin bırakılacağına alamettir.

Rüyada kırmızı araba almak sürmek başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına ve keyfinin kaçacağı bir döneme gireceğine, hayallerindeki eve sahip olacağına, zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine, daha iyi yaşam şartlarına kavuşulacağına işaret etmektedir.

Rüyada araba alıp yolculuğa çıkmak çeşitli yatırımlarda bulunarak mal ve mülk sahibi olacağına, büyük sorunlar ile yaşamak zorunda kalacağına, kişinin oturmuş ve kurulu bir düzeni olacağına, bunun verdiği motivasyon sayesinde her zorluğun üstesinden kolaylıkla geleceğine, hayal ettiğinden ve arzuladığından da fazlasına kavuşacağına, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına delalet eder.

Rüya alimlerine göre rüyada beyaz araba alıp kullanmak sağlıkla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına ve tatsız bir olayın ortasına düşüleceğine, kudretli kişiler arasına gireceğine ve hidayete ermeyi başaracağına, aile hayatının sorunlarla dolacağına, yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, maddi problemlerinin tamamen ortadan kalkacağına, uzun soluklu bir çalışmanın yarıda kesileceğine delalet ettiği söylenir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments