Rüya Tabirleri / iğne rüyaları / Rüyada yerde toplu iğne görmek

Rüyada yerde toplu iğne görmek

Rüyada yerde toplu iğne görmek ailesi ile birlikte oturabileceği bir ev alacağına, çok güzel bir projenin geçirileceğine, atılım yapmaya hazırlandığı işlerini hatta kariyerini yeniden gözden geçirmek zorunda kalacağına, illet hastalıklara tutulmayacağına, sorun olarak karşısına çıkan durumları kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar getireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yerde toplu iğne gördüyseniz

  • Körlemesine yapacağınız işlerle kimseyi memnun etmeniz mümkün değildir.
  • Bazı kişiler için bazı iyilikler yapabilirsiniz.

Rüyada yerden toplu iğne toplamak çok sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine, bir sebeple rüya sahibinin tekin olmayan kişiler ile sorun yaşayacağına, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, daha pozitif bir ruh haline sahip olunacağına, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, sorunlarını çözüme kavuşturup daha yeni ve farklı çalışmalara girerek insanları şaşırtacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments