Rüya Tabirleri / cüzdan rüyaları / Rüyada yerde cüzdan görmek

Rüyada yerde cüzdan görmek

Rüyada yerde cüzdan görmek sıkıntılarının sona ereceğine, sevdiği birçok şeye kısa süre içinde kavuşacağına, sermayesini kaybedeceğine böylece parasız ve işsiz kalacağına, içine düşülen sıkıntılı durumdan kurtulmak için aile bireylerinden destek alınacağına, eğitim konusunda aileden büyük destek alınacağına, şanssızlığın yakın zaman içinde şansa dönüşeceğine alamet eder.

Rüyada yerde cüzdan gördüyseniz

  • Sizinle aynı düşünce ya da endişeleri paylaşan kişilerle ortak hareket etme fırsatı bulabilirsiniz.
  • Anlaşmazlıklarla nasıl başa çıkacağınızı bulmalısınız.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada yerde cüzdan bulmak maddi olarak büyüyeceğine, kaderinin ve şansının yüzüne güleceğine böylece işlerinin artacağına, kötü karakterli bir kadına, ancak bu kötülüğü yakınlarının desteği sayesinde kolaylıkla atlatacağına, yaşamının güzelliği ve kolaylığı sayesinde her zaman hayata sıkı sıkı bağlı olacağına işaret eder.

Rüyada yerden cüzdan alındıysa rüyayı gören kişinin uzun zamandır ağlayan gözlerinin artık güleceğine ve çekilen hastalıklardan Allah’ın izniyle kurtulacağına, maddi açıdan dibe vurulacağına, gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına, ölümcül hastalıklara işaret, iş hayatındaki bu güzel gelişmelerin aile hayatına da yansıyacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments