Rüya Tabirleri / minder rüyaları / Rüyada yer minderleri görmek

Rüyada yer minderleri görmek

Rüyada yer minderleri görmek çok büyük ve zor işlerle uğraşmak zorunda kalacağına, üzüntü duyulan bir konuda istenen şeylerin gerçeğe dönüşeceğine, yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, hayal ettiği işe ve hayata kavuşacağına, mutluluk bulacağına böylece yüreğine de su serpileceğine, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına ve sempatik tavırlarla herkesin ilgisinin çekileceğine yorumlanır.

Rüyada yer minderleri gördüyseniz

  • Eski bir tanıdık belli konularda atacağınız adımlar veya alacağınız kararlar üzerinde etkili olabilir veya geçmiş çalışmalarınızı hatırlatarak yol gösterebilir.
  • Sezgileriniz size doğru yolu gösterebilir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada yere minder sermek kendini tatmin etmek için yaşayacağına, yaptığı sevap kadar da hayır bulacağına, manevi hayatını da ön planda tutarak dikkatleri çekeceğine, yaşamını tamamıyla olumlu yönde değiştireceğine, ağız tadından ve neşesinden de olacağına, aile hayatında kendisini çok sevindirecek bazı gelişmeler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments