Rüya Tabirleri / yastık rüyaları / Rüyada yeni yastık görmek

Rüyada yeni yastık görmek

Rüyada yeni yastık görmek huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, sevilmeyen bir kimseden borç alınacağına, sıkıntılardan ve sorunlardan kısa süre sonra kurtuluşa erileceğine, hane içinde kopmaların ve ayrılmaların yaşanacağına, hiç yokluk ya da darlık çekilmeyeceğine, karlı ortaklıklara gireceğine işaret eder.

Rüyada yeni yastık gördüyseniz

  • Sizi manipüle etmeye çalışan ya da sinirlendiren kişiler olabilir.
  • Evinizi ilgilendiren konularda sıkıntılı durumlar oluşabilir, konuyu halletmek için daha zeki stratejiler üretilmesi gerekebilir.

Rüyada yeni yastık alındığında küçük ise kazancınızın daha az olacağına, sorumlulukların bir türlü yerine getirilemeyeceğine, bol kazançlı bir işin başına geçileceğine, mutlu ve hafif hissedeceğine, çok sevilen bir kişi olunacağına ve rahatsızlık verecek bir durumun yaşanmasının önüne geçileceğine, kardeşler arasındaki tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments