Rüya Tabirleri / halı rüyaları / Rüyada yeni pembe halı görmek

Rüyada yeni pembe halı görmek

Rüyada yeni pembe halı görmek çok büyük ve çok mutlu olacağı bazı kararlar vereceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olacağına, insanların içinde güzel bir mevkiye sahip olacağına, dertlerin ardı ardına ortaya çıkacağına, sevdiği kişilerle hayal ettiği bir işi gerçekleştireceğine, atacağı hatalı adımlar yüzünden uzun süre işlerinin düzelmeyeceğine, makbul olan şeylere delalettir.

Rüyada yeni pembe halı gördüyseniz

  • Konuşmak veya bazı konuları dile getirmek için doğru zamanı bulmanız gerekiyor.
  • Esnek olmanızda fayda var.

Rüyada yeni pembe halı alınması yaşanacak tatsız bir olay yüzünden hâkim karşısına çıkılacağına, şansın yüzüne güleceğine, kazanacağı başarılar sayesinde iş hayatında çok iyi bir mevkinin sahibi olacağına, güzelliklerle ve iyiliklerle dolacağına, yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine, yaşanan bir tatsızlığın yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde çözüm bulacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments