Rüya Tabirleri / ev rüyaları / Rüyada yeni ev yapmak görmek

Rüyada yeni ev yapmak görmek

Rüyada yeni ev yapmak görmek yaptığı iyiliklerin kişinin hayatında olumlu karşılıklar bulacağına, her çalışması ile büyük ses getireceğine, hayalini kurduğu işin başına geçeceğine, atılan her adımda daha büyük zararlara girileceğine, yatırımlarından istediği kazancı elde edemeyeceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve bu durumu aile hayatına yansıtacağına rivayet eder.

Rüyada yeni ev yapmak gördüyseniz

  • Gelecek haberler uzun bir zaman dilimini etkileyebilir.
  • Hayatınızı pozitif yönde etkileyebilecek olan bazı haberler duyabilir veya bilgiler edinebilirsiniz.

Rüyada ahşap ev yaptığını görüldüğünde sonra da aylarca borç ödemek zorunda kalacağına, yoracak bir takım meselelerin baş göstereceğine, sağlıkla ilgili bir sorunun başgöstereceğine ve birlikte olunan kişi ile ayrılık yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada büyük ev yaptığını görüldüyse iyiliklerden yüz çevirmeye, çok zor ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, maddi sıkıntılarından kurtulacağına, kafanın rahat olması sayesinde başka işlerle ilgilenileceğine, psikolojik sorunların geride kalacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada ev yapılacak arsa görmek kendisini üzen ve kıran kişileri hayatından çıkaracağına, hem de kişinin bu süreçte psikolojik olarak zayıflayacağına, amaçlarını yerine getireceğine, her daim aile tarafından kollanacak olan rüya sahibinin sırtının yere gelmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada başkasının ev yaptığını görmek yaşanan durumun araştırılması sayesinde bu durumun düzeltileceğine ve gerçeklerin açığa çıkacağına, yaşadığı sorunların çözümü için çok olumlu adımlar atıp ortaya çıkan üzüntülü durumların son bulacağına, problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, sevince ve imrenilecek güzel bir duruma gelmeye, istediği ve hayal ettiği şeylerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine işarettir.

Rüyada bahçeli ev yaptığını görüldüğünde ahlakını ve iyi niyetini bozmadan hareket edeceğine ve yaşamsal ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayarak rahatça yaşayacağına, büyük manevi zararlar yaşanacağına, çok üzüldüğü ve sıkıntıya düştüğü durumların son bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada ev yapan usta görmek vicdan azabı yaşayarak çok kötü durumlara düşüleceğine, parasının ve malının da artacağı işler yapacağına, hiçbir zaman yüksek bir mevkiye gelemeyeceğine ve daima alt kadrolarda iş bulacağına, geçimin daha kolay hale geleceğine, toplumda itibar ve takdir toplanacağına rivayet etmektedir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments