Rüya Tabirleri / ev rüyaları / Rüyada yeni ev almak görmek

Rüyada yeni ev almak görmek

Rüyada yeni ev almak görmek çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, mesleki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına, sorunlarını halletmeyi başaracağına, işsizlerin iş sahibi olacağına, girdiği büyük işlerde çok iyi noktalara geleceğine, zorlukların bu sayede aşılacağına ve haksız bir durum yaşanmaması için çok dikkat edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yeni ev almak gördüyseniz

  • Sevdiğiniz bir kişiyle veya partnerinizle ilişkinizi yeniden değerlendirmeniz gerekebilir.
  • İlerleme kaydetmek istediğiniz konularda istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz.

Rüya yorumlarına göre rüyada ev alıp kiraya vermek yaşanan bir hastalık varsa eğer şifa bulunacağına, uzun uğraşlar sonunda büyük bir işin altından kalkacağına, bizim “teyze anne yarısıdır’’ sözünde de olduğu gibi rüyayı gören kişinin ailesine bahsedemediği dile getiremediği birkaç sorunu teyzesi tarafından yardım alarak halledeceğine delalettir.

Rüyada ev alıp tamir etmek yaşamı boyunca yaradının kendisiyle birlikte olacağına, insanlarla iç içe olacağına, işin sonunda da başarıyı ve zenginliği yakalayacağına, dertleşerek moral bulacağına, kazanacağı başarılar sayesinde yüzünün güleceğine, yaptığı işlerle çok büyük bir şöhrete karışacağına ve uzun zamandır muzdarip olunan bir rahatsızlığın geçeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yeni ev alacağını söylemek yanlış kişilere denk geleceğine, müşteri portföyünün artacağına bunun da kendisine hem zenginlik hem de özgüven getireceğine, yüzsüz ve uğursuz kişilerle karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeni ev almak istemek ihtiyaç sahiplerine yardım etme konusunda bazı yardım kuruluşlarıyla ortak hareket edileceğine, ancak sıkıntının giderek büyüyeceğine, büyük miktarda kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada ev almak imza atmak zor bir işle ilgili olarak önemli bir sınav vereceğine, kardeşler arasındaki buzların eriyeceğine, ahiret hayatını hiçbir zaman unutmayacağına ve variyeti ne oranda artarsa o kadar sadaka ve zekât vereceğine, herkesin sanki imkânsız gibi gördüğü işlerde muvaffak olacağına bu sayede hem itibar hem de kazanç elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada başkasının ev aldığını duymak o masumların bedduasını alacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından en kısa süre içerisinde kurtulacağına, eski enerjisini bulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada eski ev almaktan vazgeçmek rüyayı gören için çalışma hayatı içinde bilgi ve tecrübe sahibi olarak işlere liderlik edileceğine, sonradan da bunun sancısını ve pişmanlığını yaşayacağına tabiri caizse adeta ruhunun acı çekeceğine, her türlü kazadan ve beladan uzak olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada yeni ev almak taşınmak sevgisinin ve saygısının bir ömür boyu süreceğine ve aile saadetinin hep ilk günkü gibi taze kalacağına, rüya sahibinin geçimini sağlamak için çok zahmet çekeceğine, yaptığı çalışmaların heba olacağına, attığı adımların geleceğini şekillendireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski ev almak görmek ahlakını ve iyi niyetini bozmadan hareket edeceğine ve yaşamsal ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayarak rahatça yaşayacağına, keyfinin ve moralinin bozulacağına ve zor günler geçireceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine rivayet eder.

Rüyada başka ev aldığını görülmesi kendisini hiç olmadığı kadar kötü durumlara sürükleyip işlerini çok büyük sıkıntılara sokacağına, yaşayacağı olaylardan ötürü çok zorluk çekeceğine, istenmeyen olayların olacağına, fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğine, ele geçen kazancın günden güne daha da artacağına tabir olunur.

Rüyada yeni ev almaktan vazgeçmek gerek maddi gerek manevi bütün zararlarını karşılayacağına ve birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat sürmek için ne gerekiyorsa yerine getireceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde sona ereceğine, arsız ve yüzsüz kimselere uyacağına, verilen sözlerin kısa süre içinde yerine getirileceğine rivayet etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada eski ev almak istemek mutlu ve hafif hissedeceğine, kişinin karakteri ve çalışkanlığı ile iş alanında ismini altın harflerle yazdıracağına, stres ve sıkıntı gibi durumlarla sık sık karşı karşıya kalacağına, kendi zevkine uygun bir ev döşeyip işlerini bu mekânda ortaya konacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ev alma planı yapıldığında kırgınlık ve sıkıntılarının son bulacağına, bir sebeple aile hayatında çeşitli tartışmalar ve kavgalar yaşanacağına, sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalacağına, sinirlerine hakim olmakta güçlük çekeceğine delalettir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada büyük ev almak istemek kazancının artacağına ve sorunlarının çözüleceğine, maddi konularda hiç olmadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, fakir kişilerin zenginliğe ereceğine, huzurlu ve rahat bir hayat yaşanacağına, her şeyin sarpa saracağına, eğer bu şekilde devam edilir ve ortaya konmuş olan planlar aynı şekilde uygulanırsa çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeni ev alıp temizlemek rüya sahibi için sıkıntıları atlatmak için türü yollar deneyeceğine, maddi sorumluluklarının artacağına, verilecek kararlar doğrultusunda uzun zamandan beri yapılamayan çalışmaların tamama erdirileceğine rivayet eder.

Rüyada büyük ev aldığını görüldüğünde mal ve para sahibi olacağına, ticarette yapacağı yeni atılımlar sayesinde muvaffak olacağına, çözüm bulmak yerine kişinin tutumunu değiştirmemesi ve aşırı agresif davranması sonucunda da ilişkilerin bitme noktasına geleceğine, sevdikleri ile bir araya geleceğine ve onlarla sıkı muhabbet kuracağına, huzur ve mutluluğun sürekli artacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeni ev almaya çalışmak rüya sahibi için her türlü yakarışının karşılık bulacağına, kendisini kurtuluşa götüreceğine, aşırı agresif bir hale gelmesinden dolayı iş ortamında da sorunlar yaşayacağına, anne babanın üzüntü duyacağına, kötü alışkanlıklardan birine tekrar başlanacağına, kendisi ile aynı sorunlarla uğraşan bir kişiden feyz alacağına işarettir.

Rüyada yeni ev almayı düşünmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için çok büyük bir adım atacağına, işinde geniş yetkilerle donatılacağına ve en yüksek makamdaki isim haline geleceğine, özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına, karşılaşacağı bazı olaylardan ötürü kalbinin kırılacağına işaret ettiği söylenir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments