Rüya Tabirleri / deri rüyaları / Rüyada yeni deri mont giymek

Rüyada yeni deri mont giymek

Rüyada yeni deri mont giymek çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına ve güzel ve sevinçli günler görüleceğine, mal kayıpları da yaşayacağına, kendisini daha mutlu ve daha huzurlu hissedeceğine, sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, başarıya giden yolların açılacağına, günden güne daha büyük başarılar kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeni deri mont giymek gördüyseniz

  • Başkalarına yardım etme çabanız sizi yıpratabilir.
  • Beklemenin size hiçbir yararı olmayacak.

Rüyada yeni deri mont alındığında büyük uğraşlar verilerek ve alın teri dökülerek ortaya konulan çalışmaların büyük kazanç getireceğine, insanlardan göreceği bazı kötülüklerden ötürü çok zor günler geçireceğine, kavgaların ve rekabette altta kalmanın söz konusu olacağına, ailesiyle beraber uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağına, yeni kapılar açılacağına ve uzun sürecek bir birlikteliğe girileceğine, alacağı birçok desteğe ve vereceği kararlara rağmen bir türlü kendisini toparlayamayacağına alamet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments