Rüya Tabirleri / ayakkabı rüyaları / Rüyada yeni ayakkabı mağazasına gitmek

Rüyada yeni ayakkabı mağazasına gitmek

Rüyada yeni ayakkabı mağazasına gitmek çok büyük sorunları parça parça kolayca halledeceğine, kendisini ve sevdiği kişileri bazı konularda serbest bırakacağına, arkadaşlarını ve dostlarını da iş yaptığı camiadan seçeceğine, İslami olarak günahlarının artacağına, keyfin ve huzurun yerinde olacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine ve iş konusunda yeni yeni adımlar atılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yeni ayakkabı mağazasına gitmek gördüyseniz

  • Bazı plan, kişi ya da konular hakkında fikirlerinizi dile getirmeniz faydalı olabilir.
  • Diğerleriyle çatışmak yerine uzlaşma yoluna giderseniz, duygusal, ticari, işle bağlantılı ya da sağlıkla ilgili başlıklarda olayları lehinize çevirebilirsiniz.

Rüyada yeni ayakkabı mağazasına girmek geleceğinizde ve ahiret hayatınızda mutlu olacağınıza, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine, ancak çok büyük bir sabır göstererek ve azmederek bu durumda kendi başının çaresine bakacağına ve kısa zaman içinde sorunun üstesinden geleceğine, şansının pek iyi gitmemesi sebebi ile büyük sıkıntılar çekeceğine, beklediği haberin gelmeyeceğine, bir sebeple yaşanacak en ufak bir tartışmanın bile çok büyük bir kavgaya dönüşeceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments