Rüya Tabirleri / bahçe rüyaları / Rüyada yemyeşil bahçe görmek

Rüyada yemyeşil bahçe görmek

Rüyada yemyeşil bahçe görmek bir daha işyerine gelmeyeceğine, maddi ve manevi olarak büyük sorunlar yaşayacağına, önüne çıkan engelleri kolayca aşmasını bileceğine bu sayede gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, maddi gücünün yerine geleceğine bu durumun özel ve sosyal hayatına da olumlu yönde etki edeceğine, keyfinin yerine geleceğine, bir sebeple hiç istemediği halde büyük sıkıntılar yaşayacağı bazı durumlara düşeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yemyeşil bahçe gördüyseniz

  • Maddi konularda daha akılcı davranmaya özen gösterin.
  • Yeni işlerinizde, planlarınızda veya düzenlemelerde eski sistemde veya modelle ilerlemeniz sorun yaratabilir.

Rüyada yemyeşil bahçede oturmak insanlar ile ilişkilerde daha iyi bir konuma gelineceğine, kırgınların ve küskünlerin barışacağına, kendisini çaresiz ya da güçsüz hissetmeyeceğine, yanlış işler yapacağına ve günahkâr kimse haline geleceğine, karşısına pek çok aksilik ve engel çıkacağına, büyük sıkıntılar içine gireceğine işaret eder.

Rüyada yeşil yemyeşil bahçe görüldüğünde atılacak adımlar ile yeni işlere girileceğine ve kazancın arttırılıp uğranılacak zararlara karşı önlem alınacağına, eşinin ve çocuklarının kendisine saygı ve sevgi göstereceğine, iş güç konusunda birçok karar verileceğine, Allah’ın helal kılmadığı işlere gireceğine ve günaha ve ayıba karışacağına, iş ve aile konusunda diğer insanlara daima yol göstereceğine ve işle ilgili olarak yapılan her şeyde büyük başarı kazandıracağına, çok uzun zaman boyunca büyük zarar veren borçların sona erdirileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada yemyeşil bahçede gezmek iyi insan olmaktan vazgeçileceğine ve atılan bazı adımlardan ötürü kurulan bazı hayallerden vazgeçilmek zorunda kalınacağına, yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, evlilikle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, iş hayatında daha önce hayal edemediği kadar iyi bir kariyere sahip olacağına, evlerine dünürcü geleceğine, sorunlu bir kişi ile tartışma yaşanacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments