Rüya Tabirleri / iç rüyaları / Rüyada yemek içinde kurt görmek

Rüyada yemek içinde kurt görmek

Rüyada yemek içinde kurt görmek rakiplerin ve çekemeyenlerin bu sayede yenilgiye uğratılacağına ve rahata erileceğine, yakın bir zamanda alınacak olan hayırlı bir haber sayesinde sıkıntıların sona ereceğine, zarar ettiği çalışmalarda kısa sürede kara geçeceğine ve gün geçtikçe daha çok mutlu olacağına, kendisini Allah’a yakın hissedeceğine, zahmetli bir işin sona ereceğine, dileklerinin ve hayallerinin de gerçekleşeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yemek içinde kurt gördüyseniz

  • Bazı ilişki ya da iş birlikleriniz gerçekten ümit verici olabilir.
  • Askıda kalmış konuların yerli yerine oturması için çaba göstermek yerine, dikkatinizi yeni şeylere çevirmenizde fayda var.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada yemeğin içinde kurt çıkması aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına ve birçok iş fırsatı elde edileceğine, üzüntüsüne ve sıkıntısına ortak olacağına, yaşayacağı felaketlerden burnu dahi kanamdan kurtulmayı başaracağına, böylesine güzel gelişmelerle karşılaşacağına, sevdiği kişilerin ve kendisinin zarar görmesine neden olacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nazende

Rüyada yemeğin içinde canlı kurt görmek