Rüya Tabirleri / yumurta rüyaları / Rüyada yedi sarılı yumurta görmek

Rüyada yedi sarılı yumurta görmek

Rüyada yedi sarılı yumurta görmek isteklerinin ve heveslerinin gerçekleşeceğine, hane içindeki huzursuz havanın yerini mutluluğa ve sevgiye bırakacağına, işlerin günden güne daha kötü bir duruma geleceğine, elde edeceği iyi kariyer sayesinde herkes tarafından büyük saygınlık göreceğine, birçok sorunla karşı karşıya kalacağına, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına ve bu yüzden neredeyse ortaklığın bozulma aşamasına geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada yedi sarılı yumurta gördüyseniz

  • O dikkatte ya da yetenekte olmayabilirler.
  • Daha esnek olmanızda fayda var.

Rüyada beş sarılı yumurta görüldüğünde ekmek teknesinin de yolunda devam ettiğini öğreneceğine, hayatında fırtınalı günler yaşanacağına ve kişinin büyük bir çıkmazın içine düşeceğine, yaşamının plan ve program içinde olması sayesinde kurulu bir düzeninin olacağına, sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına, yapılan çalışmalar sayesinde çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, işler ilgili olarak büyük sıkıntılar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada dört sarılı yumurta görmek sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, eğer baba uzaktaysa ona kavuşulacağına, hayırlı ve güzel haberler alınacağına, sorunlu olaylarla karşılaşacağına, geçim kolaylığı içinde olacağına, hanesinde bolluk ve bereket olacağına yorulur.

Rüyada bol sarılı yumurta görüldüğünde anne babanın duaları sayesinde kötü olaylardan uzak durulacağına, müşkül durumların üstesinden geleceğine, sabırla aşılan bu süre sonunda aile içinde yeniden huzurlu günlerin yaşanacağına, zorlukların bir anda biteceğine, kendisine ait sosyal çevrede mutlu mesut yaşayacağına, zorlukların günden güne artacağına işarettir.

Rüyada iki sarılı yumurta görüldüğünde aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine, takdir edilip her konuda destek göreceğine, maddi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine, aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin de olmayacağına, ileride yapılacak çalışmalar için deneyim kazanılacağına, amaçlarına nail olacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments